Святослав дуже хоче жити!

Родина 18-річного Святослава Труха, який потребує трансплантації кісткового мозку, просить допомоги у небайдужих

Благодійний фонд «Із янголом на плечі» опікується онкохворими дітьми та молоддю до 25 років ,яким потрібне дороговартісне лікування, яке не проводять в Україні. У липні 2019-го до фонду звернулась мама 18-річного Святослава Труха з проханням допомогти назбирати кошти на лікування та проведення трансплантації кісткового мозку у м. Мінськ (Білорусь). 
Святослав був дуже очікуваною дитиною. Ріс відповідальним і старанним хлопчиком, гарно вчився, був улюбленцем однокласників і вчителів, кращим учнем. Одночасно навчався і закінчив музичну школу по класу скрипки. Як і всі однолітки дорослішав і будував плани на майбутнє. Мріяв стати банкіром. Але в 2015 році, коли Святослав закінчував 8 клас, біда постукала у двері і зруйнувала всі плани і надії на майбутнє. 
Святослав почав погано себе почувати. Звернулися за допомогою в Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, де йому вперше поставили страшний діагноз: гостра лімфобластна лейкемія, група високого ризику. Ці страшні слова пролунали як вирок. Почалося довготривале і виснажливе лікування блоками хіміотерапії з усіма можливими наслідками. 
Але Святослав мужньо боровся. І , здавалося, два  роки боротьби дали свої результати і недуга відступила. Повернувся до звичного життя. Друзі, навчання, перше кохання. Успішно закінчив школу, став студентом університету банківської справи. Всі полегшено зітхнули, з’явилася надія і нові плани на майбутнє. Проте, як  виявилося, ненадовго. В червні 2019 року біда знову постукала у двері. 
Недуга повернулася (рецидив). Розпач, біль і спогади… Святослав дуже хоче жити і вірить, що у Бога є на нього особливі плани. Зараз він перебуває на лікуванні у відділенні гематології 5-ї клінічної лікарні м. Львова. Знову хімії. Але цього разу, крім  хіміотерапії, йому необхідна трансплантація кісткового мозку, яку в Україні не роблять. 9-а клінічна лікарня м. Мінськ Республіки Білорусь погодилася дати дитині шанс на життя. Але ціна життя є надто великою.
Родина звертається до небайдужих за допомогою.

Реквізити для допомоги: 
Картка Приватбанку:  4149 4991 2588 2322 (Трух Ірина Ігорівна , мама Святослава).

Реквізити БФ «Із янголом на плечі»:
Банк: ПАТ «ПРИВАТБАНК»
МФО 325321 ЄДПРОУ 41411833
Рахунок  6004053731145
Призначення: благодійний внесок на лікування Святослава

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9035 / 4.09MB / SQL:{query_count}