Львів’ян запрошують підтримати велопробіг за участі незрячої молоді

У суботу, 31 серпня, міжнародний велопробіг “I see! I can! I will!” за участі незрячої молоді з Німеччини, Польщі та України приїжджає до Львова

Усіх охочих закликають підтримати велосипедистів на перших кілометрах вулицями Львова.  Запрошують зустрітись о 17.00 біля головного входу до міської ради і разом поїхати на Арену Львів. 
У межах велопробігу у Львові організовують ще дві події  – “Жива бібліотека: Говоримо про інклюзію” відбудеться 1 вересня о 16.00 у Львівській медіатеці. 2 вересня о 12.00 стартуватиме захід “Печа-куча: 5 хвилин про досвiд інклюзії” у Першому театрі.
Протягом трьох тижнів подорожі Велопробіг охопить відстань 1000 км із Західної України через Південну Польщу та до Берліна. Старт події відбудеться 29 серпня в Івано-Франківську. Після тижня їзди на велосипеді в Україні, учасники продовжать велопробіг по Південній Польщі і звідти через регіон Бранденбургу. 15 вересня буде передостання зупинка в Сторкові (Німеччині). 17 вересня учасники святкуватимуть фініш велопробігу в Берліні.
Велопробіг “Бачу! Можу! Допоможу!” –  це тур на велосипедах у тандемах за участі зрячих та незрячих молодих людей з Німеччини, Польщі та України. Організатори хочуть, щоб велопробіг став прикладом інклюзивності в сфері міжнародної молодіжної роботи та сприяв активній участі всіх людей у громадянському суспільстві, а також прагнуть стерти стереотипи про людей з інвалідністю.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7630 / 4.06MB / SQL:{query_count}