Вийди назустріч Богові!

22 червня у Львові відбудеться молитовна зустріч із сестрою Ліджі Пайяпілі

Сестра Ліджі Пайяпілі, делегаційна настоятелька Згромадження сестер Святого Йосифа де Сен-Марк в Україні (с. Павшино на Закарпатті), уперше приїхала з Індії в Україну ще в 2000 році на прохання своєї настоятельки. Кілька років тому вона вже була гостею “Львівської Пошти” (інтерв’ю з нею “Дякую Богові за хворобу, бо багато навчила” було опубліковане в №75 (1686) від 11.07.2015 р.). Однак тут їй дуже не сподобалося, почувалася чужою, не знала, що має робити, бачила усюди тільки зле і дуже хотіла повернутися до Індії. Невдовзі у неї виявили тяжку хворобу, однак медики визнали себе безпорадними. Тож Ліджі повернулася додому вмирати. У Індії їй хоч і поставили діагноз – туберкульоз кісток у останній стадії, але також радили покладатися лише на Бога… Молячись, одного разу вона почула голос: “Чому ти засудила українців? Думаєш, ти була б кращою, якби народилася в Україні? Ти народилася і виросла у Кераламі, в добрій християнській сім’ї, але не знаєш, як жилося українцям”.
Відтоді монахиня постановила: якщо видужає, повернеться в Україну. І повернулася, і вже не бачила нічого поганого – лише добре. І вже понад 15 років свідчить тут свою віру та ділиться нею з іншими. А ще провадить численні реколекції, духовні зустрічі, молитви за фізичне і духовне зцілення. Щодня молиться за зцілення сотень людей. Сестра переконана, що зцілює не вона, а Господь! Вона ж – лише інструмент. Не раз бувала і в нашому місті.
22 червня у Львові на Велотреку СКА (вул. Клепарівська, 39-а) об 11.00 розпочнеться ще одна духовна зустріч із сестрою Ліджі Пайяпілі зі Згромадження сестер Святого Йосифа де Сен-Марк в Україні. Вхід вільний!
У програмі: конференції сестри Ліджі та єпископа-помічника Львівської архидієцезії Едварда Кави; спільна молитва з піснями; пантоміми; свідчення, Служба Божа в латинському обряді (очолить єпископ Едвард Кава). Буде нагода приступити до сповіді. Організатори вірять, що це буде чудовий день духовної віднови. “Вийди назустріч Богові!” – закликають вони.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7712 / 4.08MB / SQL:{query_count}