Життя навколо храму

Гарнізонний храм запрошує на екскурсію виставкою про свою 400-літню історію

Лише на два дні – 24 і 25 травня – хори Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11) стануть справжньою виставковою галереєю, а екскурсії відбуватимуться у вечірній час: із 19.00 до закриття храму о 22.00. Організатори запевняють, що під час них розповідатимуть не про сухі факти, а про життя. Про життя навколо храму, якому майже 400 років. Про людей, які його творили, події, які його змінювали, та сьогодення, яке настало після довгих років тиші.
Відвідувачі екскурсій зможуть не лише почути, а й побачити та відчути на дотик ті клаптики історії храму, які всупереч обставинам пережили все і дійшли до наших днів. Родзинкою екскурсій стане своєрідна презентація ікони XVIII століття, яка уперше постане перед очима львів’ян. Мовиться про образ одного з перших християн – святого Бенедикта-мученика.
Ця ікона має свою історію, а нині потребує реставрації. Тож, побувавши на екскурсії, ви матимете нагоду не тільки довідатися щось нового про наше місто, а й долучитися до доброї справи, адже вартість екскурсії – пожертва на реставрацію ікони святого Бенедикта, а скільки – кожен визначає сам.
Збір груп – ліворуч від входу, поруч вівтаря Архистратига Михаїла. Початок екскурсій залежить від часу закінчення літургії в храмі (орієнтовно 19.00-19.15).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6982 / 4.07MB / SQL:{query_count}