ЗНО-2019: починаються тестування

На Львівщині проходитимуть ЗНО понад 25 тисяч абітурієнтів

У вівторок, 21 травня, відбудеться перше тестування основної сесії ЗНО. На Львівщині ЗНО проходитимуть 25 тисяч 541 особа в 110 пунктах тестування. Про це повідомила керівник ЛРЦОЯО Лариса Середяк. З її слів, із зареєстрованих на ЗНО лише 52% – 13 тисяч 64 – випускники закладів загальної середньої освіти. Ще 20,4% (5 тисяч 157) – учні закладів професійно-технічної освіти, 20,6% (5 тисяч 193) – студенти коледжів, 7% (1 тисяча 780) – випускники минулих років. Найбільше зареєстрованих – 25 тисяч 196 учасників – складатимуть ЗНО з української мови, на другому місці – 16 тисяч 415 зареєстрованих – з історії України, на третьому – 10 тисяч 820 – із математики.
Також на Львівщині проходитимуть ЗНО з англійської мови (8 тисяч 71), географії (5 тисяч 531), біології (4 тисячі 435), фізики (1 тисяча 507), хімії (1 тисяча 123), німецької мови (266), французької (36), іспанської (25).
Лариса Середяк зазначила, що в області є 60 дітей, які потребують особливих умов для тестування. Це, зокрема, діти із ДЦП, з погіршенням слуху або зору, однак більшість із них потребують простого медичного нагляду, інформує Твоє місто. Людей, які потребували б комп’ютерного тестування або тестування шрифтом Брайля, цього року на Львівщині немає. У ЛРЦОЯО нагадують, що медсестра буде в кожному пункті тестування.
Учасникам ЗНО також нагадують, що вони мають самостійно роздрукувати запрошення на тестування, які можна знайти в особистому кабінеті на сайті Центру оцінювання якості освіти. Для участі в тестуванні потрібно мати при собі ID-картку чи свідоцтво про народження і оригінал сертифіката учасника ЗНО (з фото та голограмою). Відсутність одного з оригіналів цих документів є підставою недопущення учасника до тестування, наголошують освітяни.
Також у пункт тестування можна взяти зі собою кілька чорних ручок та прозору пляшку води без етикетки. Заборонено користуватися будь-якими технічними засобами – телефонами, навушниками, флешками тощо. Їх потрібно здати у спеціально відведеному місці в аудиторії, телефон – обов’язково вимкнути.
Учасникам тестування радять заздалегідь вивчити маршрут до пункту тестування та розрахувати час на доїзд, адже за 10 хвилин до початку ЗНО двері зачиняться, і нікого не пускатимуть.
У ЛРЦОЯО кажуть, що у випадку будь-яких інцидентів, якщо учасника не допустили до тестування, він має подати скаргу одразу ж у пункті тестування, не полишаючи його.
Знайти адреси пунктів тестування у Львові та у Львівській області можна на сайті ЛРЦОЯО. Там же є графік проведення сесій ЗНО.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7566 / 4.07MB / SQL:{query_count}