ЗНО-2019: реєстрація до 25 березня

Учасник зовнішнього незалежного оцінювання може обрати тестування щонайбільше з чотирьох предметів

Цього тижня, 5 лютого, розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання – вона триватиме до 25 березня. За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), цього року очікується близько 330 тисяч учасників тестування.
Насамперед, це ті, хто завершуватиме отримання повної загальної середньої освіти (ПЗСО): випускники шкіл та учні (слухачі, студенти) закладів професійної та вищої освіти.
Для реєстрації необхідно зробити кілька кроків:
– заповнити реєстраційну форму на сайті УЦОЯО (zno.testportal.com.ua/registration), з якої формується реєстраційна картка;
– надрукувати реєстраційну картку та письмово заповнити в ній окремі пункти;
– сформувати пакет документів та подати його до свого освітнього закладу.
Керівники закладів освіти мають надіслати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) до 18 березня, інформує Міносвіти.
Скласти ЗНО можуть також випускники минулих років. Їм необхідно пройти таку ж процедуру реєстрації, але сформований пакет документів самостійно відправити на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти.
Факт реєстрації підтверджується сертифікатом, який регіональний центр надсилає у заклад освіти або безпосередньо учаснику тестування в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням та інформаційним бюлетенем. Учням (слухачам, студентам), що проходять ДПА в формі ЗНО, конверти вручають у закладі освіти, а інші учасники отримають їх на адресу, яка зазначена в реєстраційній картці.
Змінити дані, вказані у реєстраційній картці, учасник тестування може до 25 березня. Для цього, після отримання сертифікату, потрібно повторно пройти процедуру реєстрації, скориставшись сервісом zno.testportal.com.ua/edit.
ЗНО-2019 відбудеться з 11 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Учасник може обрати тестування щонайбільше з чотирьох предметів.
Випускники шкіл, що проходять ДПА у формі ЗНО, обов’язково повинні скласти три предмети: українська мова і література; математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором випускника; третій предмет – за вибором випускника. Зверніть увагу, що можна обрати математику та історію України.
Учні (слухачі, студенти) закладів професійної і вищої освіти, що проходять ДПА у формі ЗНО, обов’язково повинні скласти два предмети: українська мова і література; математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) – за вибором учня.
Докладніше про процедуру реєстрації для тих, хто проходить ДПА в формі ЗНО читайте тут: testportal.gov.ua/procedura.
Учасники, що НЕ складають ДПА в формі ЗНО, можуть обрати для тестування від одного до чотирьох предметів. Більше про реєстрацію для цієї категорії можна прочитати за цим посиланням: testportal.gov.ua/proceduravipusknikiv.
МОН закликає тих учасників тестування, що планують вступати за результатами ЗНО до вишів, попередньо ознайомитися з правилами прийому до обраних закладів. Зокрема, перед вибором предметів на ЗНО переглянути, які з них потрібні для вступу на ту чи іншу спеціальність.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6728 / 4.09MB / SQL:{query_count}