Йдемо у гості до Василя та Маланки!

На Старий Новий рік львів’ян запрошують на благодійне свято, під час якого збиратимуть кошти на хірургічне відділення Шпиталю Шептицького

Уже в десятий раз благодійне свято “В гостях у Василя та Маланки” збере за одним столом львівські сім’ї, щоб у дружньому колі заколядувати, побачити театральні дійства та почастуватися традиційними українськими святковими стравами. Організовує подію БО “Фундація духовного відродження” Львівської архиєпархії УГКЦ. Чекають усіх 13 січня о 18.00 у Львівській духовній семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35).
“Свято “В гостях у Василя та Маланки”  – це не лише змога відчути унікальний дух єдності і автентичних традицій, але й реальна можливість зробити добру справу. Щороку захід має конкретну благодійну мету. Цього разу будемо допомагати Шпиталю Шептицького у здійсненні великого задуму – відкритті хірургічного відділення. Також залучені кошти скеруємо на розвиток соціального служіння Церкви, зокрема на працю із нечуючими!” – наголосив в.о. керівника БО “Фундація духовного відродження” диякон Ігор Колбасюк.
Програма свята “В гостях у Василя та Маланки” буде надзвичайно насичена: коляда з Іриною Долею, виступи відомих гуртів Rockoko та “ЯгОди”. Поринути у світ театру допоможуть “Майстерня мистецького простору” та “І люди, і ляльки”. Крім того, відбудеться показ українських вишиванок різних епох під спів хору “Слідами херувимів”. Утім і маленькі учасники свята не нудьгуватимуть, запевняє організатор Анастасія Янків.
“Діти творитимуть власні вертепи, ялинкові прикраси. Майстер-класи проводитимуть митці, заплановані різні квест-забави, аніматори. Театр вільних ініціатив “ОКО” разом із дітьми створюватиме різдвяну містерію”, – каже вона.
Співорганізатори заходу “В гостях у Василя та Маланки” націлені на допомогу Шпиталю Шептицького невипадково. Адже коли хірургічне відділення у Шпиталі знову запрацює, люди, які зараз зовсім не мають коштів, щоб оплатити необхідні операції, отримають до них доступ на благодійних засадах!
“Зараз найбільшою складністю є облаштування системи чистих приміщень, без яких хірургія працювати не може. На це знадобиться кілька мільйонів. Наразі триває процес залучення благодійників!” – наголосив адміністратор Шпиталю отець Андрій Логін.
На благодійному святі “В гостях у Василя та Маланки” чекають кожного, але кількість місць обмежена! Попереднє замовлення квитків і докладна інформація за тел. 067 67 90 207 (Львів, пл. Святого Юра, 5).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1530 / 4.08MB / SQL:{query_count}