Допоможімо жінці не втратити зір!

41-річній Іванні Юрків, в якої донька лиш недавно завершила тривале лікування, потрібні кошти для заміни кришталиків обох очей

Два роки тому Іванна Юрків просила добрих і небайдужих людей допомоги у лікуванні її єдиної доньки Вікторії, а вже нині вона потребує підтримки сама. Через стреси, які довелося пережити через боротьбу в лікуванні доньки та чоловіка, у 41-річної Іванни став погіршуватись зір. На праве око жінка майже не бачить, з лівим також проблеми. Потрібна високовартісна операція.
Нагадаємо, як уже писала “Львівська Пошта” (“Не будьмо байдужі до чужої біди!”, №20 (1930) за 15 березня 2017 року і “Я мама, я витримаю все!”, №36 (1946) за 11 травня 2017 року), кілька років тому в Іванни Юрків після інфаркту помер чоловік. Незабаром біда трапилася й з донькою. Вікторія, потрапивши в аварію, сильно вдарилася головою. Відтоді в неї почалися проблеми зі здоров’ям – турбував сильний головний біль, напади епілепсії, вірус Епштейна – Барр, який був у крові, руйнував зуби, а гемангіома у хребті призвела до сколіозу другого ступеня. Та після усього пережитого Іванна не опустила руки і почала боротьбу за життя доньки. Перемога була за ними – Вікторія одужала.
Зараз Іванна змушена боротися за власне здоров’я. “Довго не наважувалась нікому нічого розповідати і просити про допомогу, бо знаю, як люди багато років допомагали моїй сім’ї. За вісім років я багато чого пережила – важко хворів чоловік, сім років боротьби за доньку, онкологія батьків… Досі не можу повірити, що це все відбувалось зі мною, і як Бог дав сили це все витримати. Та зараз прийшла ще одна біда, і я розумію, що попри мої три роботи – основну і додаткові з приготування їжі – не впораюсь з нею самотужки, – розповідає Іванна Юрків. – Через стреси у мене став різко падати зір. Зверталася до кількох спеціалістів, пройшла діагностику у клініці “Візекс”. Діагнози, які мені поставили: міопія високого ступеня, складний міопатичний астигматизм, амбліопія середнього ступеня, факосклероз, периферична дегенерація сітківки. Потрібне оперування, рефракційна заміна кришталиків обох очей”.
Зі слів Іванни Юрків, за операцію потрібно заплатити 82 тис. грн. Самотужки таку велику суму зібрати жінці вкрай складно, хоч завдяки небайдужим на рахунку вже є майже 18 тис. грн. “Часу дуже мало, щоб зібрати кошти. 15 січня потрібно внести завдаток, половину суми, щоб замовити кришталики. Їх виготовлятимуть на замовлення приблизно два місяці”, – додає співрозмовниця.
До речі, Іванна дуже гарна господиня, тому у неї можна замовити багато різних новорічних і різдвяних страв, зокрема кіш (пиріг), печінкові тортики, закуски, різноманітну випічку.
Маючи більше клієнтів, жінка ще швидше зможе наблизитися до своєї мети – бути здоровою! У разі потреби їй можна написати: https://www.facebook.com або зателефонувати: (096) 420-43-12.
Через спробу зняття коштів шахраями картку на ім’я Юрків Іванни Іванівни зараз заблоковано. Тож фінансову допомогу для Іванни Юрків можна надсилати на картку “ПриватБанку”:
5218 5722 2089 5879
На ім’я Фарина Володимир Іванович.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6811 / 4.09MB / SQL:{query_count}