Українські мультики: вмикайте YouTube-канал “З любов’ю до дітей”!

На популярному каналі, створеному львів’янами, можна переглянути більш ніж 200 мультиків та пісень. Усі вони добрі, позитивні та якісні

Мабуть, усі батьки рано чи пізно застановляються над тим, які мультики дивитися дитині. В пріоритеті цікаві, пізнавальні і бажано україномовні. Та те, що ми зараз бачимо, – справжнє засилля всюдисущого російського контенту. Дитячі пісні, казки, розвивальні відео, абетки, мультфільми та багато іншого – все мовою окупанта.
Однак, на щастя, на безмежних просторах YouTube є місце для якісного українського продукту. Одним із найкращих україномовних каналів, що взяв собі за мету навчити дітей робити добро, мати хороші думки та зростати добрими і чуйними, є канал “З любов’ю до дітей”. Саме тут можна знайти розвивальні відео, якісні мультфільми, цікаві відеоуроки з рукоділля, дитячі пісні, веселі абетки, лічилки, казки, пізнавальні історії, відеоуроки для школярів молодших класів, веселі відео для вивчення англійської мови та багато іншого. Однак чи не найприємніше те, що канал не лише україномовний, а й створений львів’янами!

Від колискових до розвиткових

Зі слів однієї з учасників каналу, автора багатьох пісень Зоряни Лісевич, канал “З любов’ю до дітей” створили в 2011 році. За цей час він здобув неабияку популярність серед дітей і дорослих і вже має більш ніж 270 тисяч підписників!
“Усе почалося 2009 року зі створення казок для дітей. Через два роки – у 2011-ому – вийшов диск “Різдвяна зіронька”, який на різдвяні свята транслювали на львівському телебаченні. Відтоді й виникла назва – “З любов’ю до дітей”, – пояснює Зоряна Лісевич. – За час існування каналу ми створили досить багато відеоробіт. Але, мабуть, найголовнішим успіхом був вихід релігійного мультфільму “Святі Таїнства”, який ми робили на замовлення Греко-католицької церкви”.
Учасниця каналу розповідає, що зараз у їхньому арсеналі понад 200 відеоробіт, і всі вони україномовні. Загалом, відео розраховані на дітей переважно раннього віку – від двох до п’яти років. Хоч дивляться їх і діти молодшого шкільного віку, а деякі мультики – школярі середніх класів. Одними з найулюбленіших пісеньок є “Булька” і “Киця-кицюня”.
Канал вже має більш ніж 270 тисяч підписників!
“Наші відео – це і веселі, розважальні, анімовані дитячі пісні, і руханки, і розвиткові уроки. З розвиткових пісень і уроків маємо абетки, лічилки, пізнавальні пісні, розповіді про тварин, природні явища, пори року. Також на нашому каналі можна подивитися мультфільми християнської тематики, наприклад, про Святого Миколая, Великдень, різні колядки, а також пісні, що вказують дітям на моральні цінності, прищеплюють любов і повагу до Батьківщини, родини, довкілля, – веде далі співрозмовниця. – Усі відео озвучені виключно українською. Це для нас дуже важливо і принципово! Вважаю, що кожен народ має любити і плекати своє: мову, традиції, культуру. Українці не виняток. Україна в серці починається з рідного слова: маминої колискової, бабусиної казки, татусевих історій про добро і зло, дідусевих розповідей про нашу минувшину. У теперішній час важливо не втратити автентику, своє коріння. А це можливо лише завдяки безпосередній причетності кожного українця до збереження, примноження, збагачення і поглиблення рідного світоглядного та культурного продукту”.

Потужна команда – якісний контент

Над створенням мультфільмів і пісень для каналу “З любов’ю до дітей” працює дуже багато авторів текстів, композиторів, аранжувальників, виконавців, художників і аніматорів. Та, зі слів Зоряни Лісевич, найбільше їм допомагають студія “Джерело” при Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини і її керівник Назар Савко (півфіналіст шоу “Голос країни”. – “Львівська Пошта”), гурт “Малдіви”, вокальна студія “Диво”, вокальна студія “Фора”, Левко Дурко, Роніка, дует “Твайс”, вокальний ансамбль “Промінці” та інші музичні й вокальні студії Львова.
Відео розраховані на дітей переважно раннього віку – від двох до п’яти років
“Намагаємося створювати пісні та мультики, які були б цікаві й корисні нашим маленьким глядачам. Це і є головним критерієм формування репертуару, – пояснює Зоряна Лісевич. – Ідеї нових відео черпаємо звідусіль. Деякі просто, як кажуть, з голови, деякі – шляхом адаптації чи перекладу іноземних народних пісень, а деякі нам підкидають у коментарях до відео і просять реалізувати самі глядачі”.
У підсумку Зоряна Лісевич зазначила, що ідей у студійного колективу ще дуже багато, тож незабаром він знову потішить нас новинками.

Зоряна Владика, фотограф, мати двох дітей:
– Мої діти вже досить дорослі, тож не завжди вдається контролювати те, які відео вони дивляться. Час, коли діти переглядали “Кривеньку качечку” чи “Івасика-Телесика”, минув. Зараз вони хочуть чогось іншого, більш динамічного. Мій син захоплюється конструкторами “Лего”, тому шукає щось таке, де можна було б подивитися, як будують різні приміщення, конструкції. Донька любить переглядати канали, де діти подорожують, і таким чином знайомиться з іншими країнами. Але все це – переважно російськомовні контенти, тому я не дуже це схвалюю. Гарних українських мультиків у нас, на жаль, не так багато. А якщо і є, то мені або не зовсім подобається їхнє озвучення, або вони просто занадто довгі, і увага дітей розсіюється. Наприклад, певний період ми з чоловіком намагалися скачувати диснеївські мультфільми українською мовою. Та, як виявилося, моїм дітям бракує терпіння додивлятися їх до кінця. Тоді стало зрозуміло, що їх захоплюють різні короткометражні мультики. Канал “З любов’ю до дітей” – якраз те, що треба. Він україномовний, репертуар у них великий, тож кожного разу можна дивитися щось інше. До речі, буквально нещодавно дізналася, що цей проект створений львів’янами! І це дуже приємно! Старший син канал “З любов’ю до дітей” дивиться трохи рідше, аніж донька. А ось їй в ньому подобається майже все. Усі пісеньки повчальні, пізнавальні. Особливо любимо слухати “Тато гриб, мама гриб” і “Хай завжди будуть зубки білими”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.8197 / 4.14MB / SQL:{query_count}