Проведення Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю

У рамках проведення Декади зайнятості для осіб з інвалідністю та з метою привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, зокрема реалізації їх права на зайнятість, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та забезпечення інклюзії і рівності в суспільстві 28 листопада 2018 року об 11.00 год. у приміщенні Львівського міського центру зайнятості, що за адресою: м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122, розпочне роботу Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.
У заході візьмуть участь понад 20 роботодавців м. Львова, які запропонують пошуковцям роботи більш ніж 200 вакансій за різними професіями та спеціальностями. Учасники ярмарку вакансій – пошуковці роботи зможуть пройти співбесіду з працедавцями,  ознайомитися з наявними вакансіями, а також  - з переліком вільних робочих місць (вакантних посад), які є на ринку праці м. Львова, з послугами державної служби зайнятості та отримати консультації фахівців центру зайнятості.
Під час Ярмарку об 11.30 год. усі бажаючі роботодавці матимуть можливість долучитись до участі у роботі «круглого столу» з питань соціального захисту, зайнятості, професійної та медичної реабілітації осіб з інвалідністю.
Запрошуємо усіх охочих до участі в заході.
  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.4798 / 4.06MB / SQL:{query_count}