Безпечне онлайн-спілкування

Google розробив курс для школярів з безпеки в Інтернеті

Школярі та вчителі мають можливість пройти безкоштовний “Онлайн-курс з мережевого етикету та безпеки”, що допоможе навчитись безпечно та комфортно працювати в Інтернеті. Курс розроблений компанією Google у співпраці з Міністерством освіти і науки.
Онлайн-курс містить текстові матеріали, відео­ролики та завдання, що допоможуть інтегрувати вивчення мережевого етикету та правил безпеки в навчальну програму.
Після завершення навчання учасник курсу отримає можливість завантажити пакет навчальних ресурсів із мережевого етикету й безпеки, який допоможе зацікавити учнів і наочно пояснити матеріал.
Окрім того, після успішного складання тестів учасник отримує значок просвітянина з питань мережевого етикету й безпеки.
За словами міністра освіти Лілії Гриневич, сучасні діти стикаються з низкою викликів, яких не було в нашому дитинстві, і школа має адекватно на ці виклики реагувати.
“Розвиток цифрової компетентності в дітей, вміння грамотно використовувати сучасні технології – важлива частина того, чому мусить вчити школа в 21 столітті. І ми вдячні нашим партнерам, що вони готові співпрацювати з нами та розробляють матеріали для учнів та вчителів”, – зазначила міністр.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7052 / 4.07MB / SQL:{query_count}