Завершився проект “Папа для України”

Упродовж акції українці отримали 16 мільйонів євро допомоги

Цими днями в Україні перебуває із офіційним візитом очільник дикастерії зі сприяння цілісному людському розвитку кардинал Пітер Кодво Аппіах Тарксон. Цей візит має підбити підсумки майже дворічного проекту “Папа для України”, у рамках якого Святіший Отець виділив 16 мільйонів євро – плід збору пожертв у всіх католицьких церквах Європи та Його особистої пожертви – для надання допомоги жертвам війни на сході України.
Саме ця дикастерія втілювала на практиці згаданий проект. Тому під час перебування в Україні кардинал Пітер Тарксон зустрінеться з представниками цивільної влади, дипломатичного корпусу, з єрархами Української греко-католицької церкви та Римо-католицької церкви в Україні, з міжнародними та місцевими організаціями, які співпрацювали з Акцією, та молитиметься з вірянами-католиками за мир у країні.
В жовтні Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції апостольського нунція в Україні Клаудіо Ґуджеротті, під час якої цікавився різними питаннями, пов’язаними із ситуацією в Україні. Він висловив задоволення успішним завершенням акції “Папа для України”, а також показав глибоке занепокоєння стражданнями, які досі тривають. Понтифік запевнив, що думає над можливістю організації нової допомоги, щоби надати підтримку жертвам, а особливо дітям та найбільш незахищеним у цій трагедії.

Дикастерія зі сприяння цілісному людському розвитку, яку очолює кардинал Пітер Тарксон, була заснована Папою Франциском і на практиці втілює турботу Святішого Отця про страждання людей, у тому числі малозабезпечених, хворих та знедолених, приділяє особливу увагу потребам і проблемам біженців, мігрантів, жертв збройних конфліктів і стихійних лих, будь-яких форм рабства і тортур, безробітних і осіб без громадянства, маргіналізованих, ув’язнених, а також інших груп, чия гідність під загрозою.
Дикастерія сприяє тому, щоби місцеві Церкви надавали ефективну та доцільну допомогу (матеріальну й духовну) хворим, переселенцям, біженцям, мігрантам, особам без громадянства. Для цього вона підтримує та координує ініціативи католицьких установ, які прагнуть поважати гідність кожної людини, а також утверджують цінності справедливості та миру і допомагають людям, які потребують допомоги.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7563 / 4.35MB / SQL:{query_count}