Розпочалася благодійна акція “Подаруй дитині свято”

Цього року волонтери планують привітати понад 300 дітей

У Львові розпочалася щорічна благодійна акція “Подаруй дитині свято”. Волонтери зібрали листи з побажаннями до Святого Миколая від діток із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей-інвалідів, сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування зі Львова та області. Цього року волонтери планують привітати понад 300 дітей.
Традиційно всі листи до Святого Миколая від дітей опубліковані на сторінці благодійної акції у Facebook. Кожен охочий долучитись обирає листа, який йому до вподоби, залишивши коментар “Я беру цей лист”, і до 12 грудня приносить подарунок у Офіс Святого Миколая за адресою: вул. Винниченка 12, 2 поверх (Львівський обласний молодіжний центр). Запрошують усіх охочих долучитися до маленького дива і стати помічниками Святого Миколая!
Цьогорічна акція “Подаруй дитині свято” відбувається вже усьоме. З кожним роком організатори й волонтери за допомоги небайдужих львів’ян виконують побажання щораз більшої кількості дітей. До прикладу, під час першої благодійної акції (2012 рік) допомогли здійснити бажання 30 дітей, а торік подарунки отримали вже 225 діток. Також на початку 2018 року акція посіла друге місце на регіональному конкурсі “Благодійна Львівщина” у номінації “Молодіжна благодійність”.
Координаторами цьогорічної благодійної акції є громадська організація “Львівський молодіжний клуб”, Студентська рада Львова і Львівський обласний молодіжний центр.
Телефони координаторів: 097 041 44 26 (Вероніка Кашинська),
093 143 63 79 (Данило Сороковий).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.8232 / 4.07MB / SQL:{query_count}