Стань успішним в Україні!

Відомі львівські підприємці допоможуть молоді започаткувати власний бізнес

Про це йшлося на презентації проекту “Стань успішним в Україні!”. Проект ініційовано Університетом банківської справи, IQ-holding, Бізнес-школою УБС, Львівським обласним центром зайнятості за підтримки Львівської міської ради.
За словами ректора Університету банківської справи Анжели Кузнєцової, у Львові на конкурсній основі відберуть найцікавіші проекти та ідеї, запропоновані молоддю. Ці молоді люди зможуть пройти навчання у бізнес-школі, щоб отримавши необхідні знання та практичну підготовку, започаткувати власну справу за підтримки досвідченого ментора.
Як зазначив директор Бізнес-школи УБС Роман Миська, щоб стати учасником проекту, необхідно до 5 листопада зареєструватися за посиланням, до 10 листопада пройти співбесіду, а згодом, після навчання у бізнес-школі, 21 грудня презентувати свої бізнес-проекти. Будуть обрані 10 переможців, які отримають менторський супровід у реалізації власного проекту. Ті, що посядуть I-III місця, будуть нагороджені грошовими преміями, сертифікатами та заохочувальними призами.
На базі Львівського навчально-наукового інституту Університету банківської справи створено простір для креативного спілкування молоді – комфортні аудиторії, лабораторії, бібліотека.
Задля підтримки молодих і цілеспрямованих людей, які прагнуть започаткувати власний бізнес, успішні та знакові для Львова підприємці об’єдналися у Клуб менторів. Стати наставниками для молоді зголосилися керівники таких відомих українських компаній: IQ-holding, Холдинг емоцій !FEST, IDS Group, ІТ-компанія N-ix, туристична фірма “Трайдент”, Franchise Group, Файна Berry, Tikitai, страхова група ТАС та інші.
“Ментор – це людина, яка вже пройшла свій шлях до успіху та має бажання поділитися своїм досвідом з тими, хто лише мріє про бізнес-перемоги. Зокрема, наставник допоможе масштабувати ідею, зробити фінансові розрахунки, скласти бізнес-план і крок за кроком втілювати проект. Тому підтримка та рекомендації такої людини є цінним стартовим капіталом”, – вважає президент IQ-holding Андрій Якимів.
На думку організаторів, переможці вже через шість місяців після початку проекту будуть готові започаткувати власний бізнес.
За словами керівника експертної групи з комунікацій і стратегічного планування директорату інновацій та трансферу технологій МОН Віталія Чернюка, Міносвіти підтримує на державному рівні проекти державно-приватного партнерства та зацікавлене активізувати взаємодію між університетами та бізнесом, зокрема і через розвиток інституту менторства при вишах, що передбачено у проекті “Стратегії інноваційного розвитку України”, розробленому Міністерством освіти та науки.
Прес-служба Університету
банківської справи
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7177 / 4.35MB / SQL:{query_count}