Долучімося до доброї справи

Іконостас для патріаршого собору зводитимуть коштом вірних із усього світу

У патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві презентували роздатковий матеріал, в якому показані візуалізація, опис та кошторис майбутнього іконостаса.
Оздоблення внутрішнього простору храму передбачає домінування білого кольору, що символічно відтворює неземне світло найважливішої євангельської події, якій він присвячений, – світло Воскресіння Христового. “Ікони, вітражі та мозаїчні панно втілюватимуть найсучасніші течії українського сакрального мистецтва. Адже патріарший собор – це сучасна споруда, що промовляє до людини третього тисячоліття”, – написано в буклеті.
Авторами проекту майбутнього іконостаса патріаршого собору є Орест Дзиндра та Олег Ляхович (кам’яна пластика), Зеновій Менших та Андрій Ярема (дерев’яна пластика), Богдан і Данило Турецькі (автори ікон).
Також оприлюднили кошторис створення та встановлення іконостаса. Його загальна вартість – 1 326 000 дол. США включає вартість ікон, каменю, дерева, позолоти і робіт.
“Раніше віряни УГКЦ вже показали свою відкритість і бажання побудови власної унікальної святині. Сьогодні ж перед нами стоїть нелегке завдання – оздоблення патріаршого собору. Самотужки парафії патріаршого собору зробити це буде важко, тому звертаємося до всіх людей доброї волі внести свою лепту в спорудження іконостаса”, – мовиться у зверненні до всіх охочих долучитися.
Рахунок (у гривні)
Релігійне управління Екзархії
Української Греко-Католицької Церкви,
р/р №2600502298233 в ПАТ “Кредобанк”,
ФО 325365, Код ЄДРПОУ 2165633.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.0190 / 4.06MB / SQL:{query_count}