До Львова їдуть освітяни із 36 країн світу

У межах Форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл відбудеться дефіле педагогів

Із 17 по 22 серпня на Львівщині триватиме Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл, участь у якому візьмуть понад 200 учасників із 36 країн з усіх континентів. У його межах відбудеться дефіле українських учителів із різних країн світу у національному одязі від дизайнера Людмили Сєдової.
Також, як наголосила директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою Ірина Ключковська, учителі візьмуть участь у концерті “Українська пісня” на стадіоні “Арена Львів”. А ще організують поїздку на Яворівщину, де відбудеться майстер-клас із виготовлення яворівської іграшки, інформує прес-служба Львівської ОДА.
Перший світовий форум українознавчих суботніх та недільних шкіл відбуватиметься під патронатом Марини Порошенко, дружини Президента України. Співорганізаторами Форуму є МЗС, Міністерство освіти і науки, Львівська ОДА, університет “Львівська політехніка”, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою, Світовий Конґрес Українців та Світова Координаційна Виховно-Освітня Рада. Форум за часів незалежності України відбудеться вперше.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6849 / 4.06MB / SQL:{query_count}