Улюблений напій зі смаком добра

У Львові 21 серпня відбудеться соціальна ініціатива “Благодійна кава”

Містян та гостей Львова запрошують взяти участь у соціальній ініціативі “Благодійна Кава”, що відбудеться 21 серпня протягом дня в різних куточках Львова з 09.00 до 22.00. Від кожної випитої кави заклад скеровує 50% вартості на підтримку даної ініціативи шляхом перерахування коштів на р/р ГО “Ділові Українські Жінки в Львівській області”. Крім цього будь-яка компанія, підприємство чи установа також має змогу доєднатись до “Благодійної Кави”, встановивши скриньку в своєму офісі, та пити в цей день каву за символічною вартістю 15 грн. Зібрані кошти скерують на підготовку до школи дітей бійців.
До “Благодійної Кави” можна доєднатись, завітавши в кав’ярні чи ресторани, які беруть участь в акції, у кожному районі Львова і за межами (перелік локацій буде опубліковано згодом).
Усі фото ароматної кави зі смаком ДОБРА просять публікувати на своїй сторінці з позначкою-хештегом #благодійнакава1 та вашою локацією (за бажанням).
Для реєстрації партнерів, які хочуть доєднати свій заклад чи компанію, а також дізнатись будь-яку іншу інформацію стосовно акції, звертатись за тел. +380976570111 Тетяна Котельник. Усі учасники-партнери будуть опубліковані на сторінці організації та обов’язково підлягають реєстрації в даній ініціативі. За результатами проведеної акції буде закуплене необхідне шкільне приладдя, розподілене між сім’ями  учасників АТО та опубліковані звіти про використання коштів, зібраних “Благодійною Кавою”!
Реквізити: ВП ГО “Ділові Українські Жінки в Львівській області”
Р/р 26003053742652
ЄДРПОУ 41958598
МФО 325321 ПриватБанк
Призначення платежу:
Цільова благодійна допомога.
Проект “Благодійна Кава”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6776 / 4.07MB / SQL:{query_count}