Навчаємося по-новому

Міністерство освіти і науки затвердило положення про електронний підручник

Відповідний наказ №440 від 2 травня доступний в Єдиному державному реєстрі нормативно-правових актів (його 26 червня опублікували в “Офіційному віснику України”).
Згідно з документом, е-підручник має забезпечувати можливість роботи на трьох чи більше операційних системах, не менш ніж дві з яких – для мобільних пристроїв.
Також для використання е-підручника повинна бути забезпечена можливість:
– завантаження його на пристрій користувача і роботи без подальшого доступу до інтернету (ця вимога має забезпечуватися для кожної операційної системи);
– перегляду відео- та прослуховування аудіофайлів без потреби встановлення додаткових плагінів (додатків) та без використання інтернету;
– внесення змін у послідовність модулів педагогами, після чого аналогічні зміни відбуваються в е-підручниках пов’язаних користувачів.
Нагадаємо, що в бюджеті на 2018 рік закладено 54 мільйони гривень на закупівлю “заліза” для роботи національної освітньої е-платформи та на її підтримку. Платформа має надавати учителям інструменти для реалізації підходів Нової української школи (НУШ), забезпечувати педагогів та учнів електронними підручниками і навчальними матеріалами.
У 2018 році МОН планує почати розробку мультимедійних електронних підручників. Також у відомстві мають створити репозиторій електронних підручників, доступ до якого з дому та школи забезпечуватиме держава.
Окрім того, для створення освітньої електронної платформи шукають освітніх спеціалістів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1447 / 4.34MB / SQL:{query_count}