Ярмарок вакансій для людей з інвалідністю

21 червня 2018 року об 11.00 у Львівському міському центрі зайнятості (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122) відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю, організований Львівським міським центром зайнятості

У Ярмарку вакансій братимуть участь понад 20 представників підприємств, установ, організацій м. Львова, які запропонують пошуковцям роботи близько 200 вакансій за різними професіями та спеціальностями. Учасники Ярмарку вакансій зможуть пройти співбесіду із працедавцями, ознайомитися з наявними вакансіями, а також із переліком вільних робочих місць (вакантних посад), які є на ринку праці м. Львова, та з послугами державної служби зайнятості, отримати консультації фахівців центру зайнятості.
У рамках Ярмарку вакансій для осіб з інвалідністю о 10.00 проведуть семінар на тему “Соціальні програми та можливість навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації для осіб з інвалідністю” за участі представників Львівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів та ДВНЗ “Університет банківської справи”.
Запрошуємо всіх охочих до участі в заході!
Відділ взаємодії з роботодавцями
Львівського міського центру зайнятості.
Тел. для довідок: 244-59-91; 244-59-74.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7869 / 4.35MB / SQL:{query_count}