Папа Франциск благословив українських воїнів

Цього тижня понтифік зустрівся з українськими воїнами-паломниками, які поверталися з прощі до Люрда, і благословив їх

Про це повідомляє РІСУ
“Сьогодні на загальній аудієнції у Ватикані Папа Франциск звернувся з привітанням до учасників 60-го Міжнародного військового паломництва, що відбувалося в Люрді (Франція)”, – написав на своїй Facebook-сторінці настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла УГКЦ у Львові Степан Сус.
Понтифік сказав, що завжди молиться за Україну: “Вітаю українських прочан, які брали участь у 60-ому Міжнародному військовому паломництві до Люрда. Неустанно благаю Господа, щоб загоїв рани, завдані війною, та обдарував своїм миром дорогу українську землю. Нехай Господь Бог благословить усіх вас!”.
У Люрді відбулося 60-те Міжнародне військове паломництво, приурочене до 160-річчя об’явлення Богородиці. Цьогорічна делегація військових паломників з України стала найбільшою за всі роки і сягнула 200 осіб. У складі делегації були військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, воїни, поранені під час АТО, жінки, які втратили своїх чоловіків на війні.
Також до Люрда приїхали курсанти і оркестр Національної академії сухопутних військ імені П. Сагайдачного. Очолював українську делегацію владика Михайло Колтун, керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7463 / 4.34MB / SQL:{query_count}