Підготовка до ЗНО-2018: тести онлайн

.

Майбутні учасники зовнішнього оцінювання, які вже розпочали підготовку до тестування у 2018 році, мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, розробленим Освіта.uazno.osvita.ua
На сайті ЗНО онлайн розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009 – 2017 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009 – 2015 років.
Спосіб виконання усіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних, а форма надання відповіді відповідає тій, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження справжніх тестів ЗНО. Після виконання тестових завдань надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, а також визначається час, витрачений на виконання тесту.
Для кожного предмета ви можете відкрити повний список усіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. В цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.
Для отримання додаткової інформації про розрахунок тестових та рейтингових балів, порядок оцінювання тестових завдань, час, що надається для виконання тестів, ви можете скористатися розділом “Довідка”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.4414 / 4.35MB / SQL:{query_count}