Пасхальне триднев’я на парафії святого Івана Павла ІІ у Львові

Римо-католицька парафія святого Івана Павла ІІ у Львові запрошує на Пасхальне триднев’я, що має на меті відновити історію страждання, смерті та воскресіння Ісуса Христа

Заходи відбуватимуться в каплиці у Сокільниках (вул. Стрийська, 6, перша зупинка за автовокзалом у напрямку “Ашану”).
“Пасху в римо-като­лицькому обряді цього року святкуємо 1 квітня. Пасха – це не тільки Великодня неділя, це Пасхальне триднев’я, яке має на меті відобразити і таїнственно пережити історію страстей, смерті та воскресіння Ісу­са. Кожне богослужіння Пасхального триднев’я – від Великого четверга до Великодня, має символи і обряди, які є тільки в ці дні”, –  каже настоятель храму отець Григорій Драус.
Так, у Великий четвер, 29 березня, о 18.30 відбудеться читання про установлення Євхаристії та Священства. Для розкриття суті Євхаристії відбувається обряд омивання ніг – священик омиває ноги 12 особам, повторюючи жест Ісуса Христа під час Тайної вечері.
У Велику п’ятницю, 30 березня, о 13.30 відбудеться Адорація (поклоніння) Хреста, чування при Гробі Господньому. Цим жестом просять про розуміння і прийняття свого особистого хреста (важкої ситуації, страждання, несправедливості), про здатність бачити прояви Божої любові в житті. На парафії вшанують Хрест, написаний Іконописною школою УКУ, який буде виставлений на молитвах на зустрічі молоді Tезе. Також буде  інсталяція “Гробу Господнього”.
Пасхальна вігілія розпочнеться в суботу, 31 березня, о 19.00. Запалять новий вогонь на великій свічі (“Пасхал”), співатимуть античний гімн Exsultet (“Ликуй же”), освятять воду і великодні страви.
На свято Великодня, 1 квітня, Святі літургії відбудуться о 9.00 та о 12.00.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7803 / 4.35MB / SQL:{query_count}