“Небесний ліхтарик” для найменших

В Україні з’явився ще один християнський журнал для дітей

Православна громада Волині (УПЦ Київського Патріархату) почала видавати новий україномовний християнський журнал для дітей “Небесний ліхтарик”. Він містить не лише матеріали духовної тематики для дітей 6 – 10 років, а й пізнавальні статті та дає простір для творчості, повідомляє РІСУ.
Ініціатор видання – головний редактор Валерія Лесюк із Луцька, дружина священика, волонтер. Вона вже давно мріяла запустити якісне україномовне християнське видання для молодшого покоління. Над журналом також працюють магістр богослов’я, священик Микола Лесюк та веб-дизайнер Наталія Скиба. Це щомісячне видання обсягом 16 сторінок.
“Небесний ліхтарик” – журнал для всієї родини, – каже головний редактор. – Креативний контент, сучасні оригінальні ілюстрації та простота викладу матеріалів духовної тематики спонукають не лише до читання, а й споглядання та обговорення. Кожен номер присвячений окремій темі. У журналі поєднуються як пізнавальна складова, так і розвивальна, художня. Хочеться, щоби батьки розуміли, що, сіючи зернинку добра та духовності в серця дітей зараз, вони таким чином інвестують у майбутнє своїх дітей як гідних християн”.
Водночас стартувала благодійна ініціатива “Подаруй журнал дітям зі сходу України”. Мета цієї акції – допомогти дітям, які живуть ближче до лінії фронту, віднайти добро і світло в повсякденному житті та відчути турботу про них.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2130 / 4.07MB / SQL:{query_count}