Молитва за ненароджених

УГКЦ закликає вірян і священнослужителів у другу суботу Великого посту вшанувати пам’ять абортованих дітей

У другу суботу Великого посту, 3 березня, Українська греко-католицька церква вшановує пам’ять абортованих дітей (відповідно до затвердженої Синодом УГКЦ Програми протидії вчиненню абортів). У цей день о 15.00 в усіх архиєпархіях відбудеться спільна молитва Вервиці за збереження життя. Тож вірян і священнослужителів запрошують долучитися до ініціативи вшанувати пам’ять ненароджених діток та взяти участь у заходах, які проводитимуть у храмах, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.
Мета такої ініціативи – об’єднати душпастирів та вірян у спільній молитві за дітей, втрачених через аборти, та за припинення абортів. Зокрема, у Львові вірних запрошують на молитву Вервиці за збереження життя в суботу, 3 березня, о 15.00 біля статуї Пресвятої Богородиці в центрі міста.
У зверненні з нагоди Дня пам’яті абортованих дітей Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я мовиться, що зараз відбувається боротьба між “культурою життя” та “культурою смерті”. Тому нам варто бути уважними, щоб розрізняти справжні цінності та потреби. Тому маємо не забувати про Божу заповідь, яка гучно промовляє: “Не вбий!”. Ми повинні поважати життя, яке дає Всевишній, і пам’ятати про те, що не нам його забирати. Тож Церква мусить нагадувати нам про це та охороняти від цього тяжко гріха – позбавляти життя ненароджену дитину!
“У час Великого посту просімо в Господа Бога прощення за всіх невинно убитих ненароджених дітей та примирімося із абортованими дітьми. Хай Всемилостивий Господь змилосердиться над нами, нашими матерями і батьками, поколіннями, над нашим народом та нашою державою і дарує вічний спокій біля Себе невинно убитим ненародженим дітям!” – ідеться у зверненні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.4026 / 4.07MB / SQL:{query_count}