Форум освітян і роботодавців

Запрошуємо взяти участь у Міжнародній виставці “Форум Освіти та Кар’єри – 2018” 23 – 24 лютого у ТРЦ “Форум”

В режимі діалогу ми шукатимемо відповідь на питання: “Хто такий працівник ХХІ століття?”. За круглим столом зберуться представники загальноосвітніх шкіл, вищих та професійних навчальних закладів, бізнесу.
Стан ринку праці в Україні красномовно свідчить про необхідність змін. Головна місія закладів освіти – забезпечити ринок праці необхідними кадрами, а це можливо лише якщо перелік професій та сама мережа навчальних закладів будуть приведені у відповідність до потреб сучасної економіки.
“Форум Освіти та Кар’єри” стане тим діалоговим майданчиком, в рамках якого учасники матимуть змогу знайти точки дотику, озвучити власні потреби й очікування, привести їх у відповідність до вимог сьогодення, напрацювати спільну стратегію розвитку ринку праці в Україні.
В рамках заходу відбудуться панельні дискусії:
– Точки дотику у підготовці фахівця ХХІ століття (приведення до спільного знаменника очікувань школи, професійних та вищих навчальних закладів, бізнесу/роботодавців);
– Покоління Z – управління та мотивація. Діти покоління Z – перша генерація громадян, народжених у вільній Україні, вони потребують якісної неформальної освіти, постійно прагнуть особистісного зросту та долучення до великих, важливих процесів у державі;
– Проблеми, потреби та потенціал профтехосвіти в Україні (низька престижність, недостатній рівень знань у ПТО з одного боку та високий дефіцит робочих спеціальностей — з іншого. Як змінити ситуацію?).
Виставка стане масовим просвітницьким заходом для студентів навчальних закладів усіх рівнів акредитації та випускників. У ній братимуть участь навчальні заклади і організації Чехії, Польщі, Німеччини, Латвії, Литви, Естонії, представники освітніх агенцій, а також провідні роботодавці України, які готові вкладати зусилля та надавати допомогу своїм потенційним працівникам.
Бути вільним — означає бути відповідальним
(с) Любомир Гузар
 
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
“ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ТА ОСВІТИ
“STUDY GROUP”

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0853 / 4.35MB / SQL:{query_count}