Поміч для абітурієнтів та випускників

У ТРЦ “Форум Львів” відбудеться I Міжнародний форум освіти та кар’єри-2018

23 і 24 лютого у Львові відбудеться I Міжнародний форум освіти та кар’єри – 2018, який виступить потужним інформаційним та дискусійним майданчиком щодо можливостей освіти в Україні та за кордоном, сучасного стану ринку праці.
Як повідомляють організатори форуму (вхід на захід вільний), мета заходу – поінформувати молодь про тенденції і можливості професійної освіти в Україні та за її межами; поширити дані про актуальні та перспективні вакансії, надати фахові консультації щодо питань працевлаштування. Це дозволить абітурієнтам, випускникам обрати затребувану й високооплачувану професію, місце праці.
“Ми вирішили організувати Форум освіти та кар’єри, щоб потенційні студенти змогли отримати вичерпну інформацію передусім про українські виші, де зможуть здобути майбутню професію, фах. Водночас студенти-випускники ознайомляться з вакантними напрямками і спеціальностями. Це допоможе зорієнтуватися їм на ринку праці та отримати хорошу роботу в Україні з гідною оплатою”, – пояснює співорганізатор форуму Валерій Веремчук.
Серед учасників заходу – представники українських та європейських навчальних закладів, які розповідатимуть про свою діяльність, роботодавці, які ознайомлять відвідувачів зі своїми пропозиціями і тенденціями на ринку вакансій. Освітяни, підприємці, організації проводитимуть власні презентації, консультації та семінари освітньої тематики. Також у програмі форуму – дві панельні дискусії: “Якісна освіта – в Україні чи за кордоном” та “Працевлаштування в Україні – перспективи” за участі авторитетних експертів-спікерів.
Серед організаторів – організації, представлені у сферах освіти, бізнесу, HR: “Форум Львів”, Study group, Львівська освітня фундація, Рада підприємців при КМУ, Торгово-промислова палата.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6515 / 4.08MB / SQL:{query_count}