Одружуйтесь і живіть щасливо!

“Шлюб за добу” у Львові: ціни і три локації. На черзі – Олеський замок і туристичний Трускавець

У Львові вже півтора року діє послуга від Міністерства юстиції “Шлюб за добу”. За цей час нею скористалися майже дві тисячі молодят. Цього року таке бажання виявили 78 пар – переважно іноземці. Проте й самі львів’яни не проти швидкої “розписки”.
Зі слів заступника начальника управління держреєстрації – начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління держреєстрації Головного управління юстиції у Львівській області Ірини Оливи, скористатися послугою “Шлюб за добу” може будь-яка пара. “Звичайна послуга укладення шлюбу, передбачена законодавством, реєструється після одного місяця з дня подання заяви. Скоротити місячний термін можна було тільки за певних обставин, – пояснює “Львівській Пошті” Ірина Олива. – Тепер для реєстрації шлюбу за добу не потрібні якісь особливі обставини, лише бажання чоловіка та жінки створити сім’ю”.
Зараз скористатися послугою “Шлюб за добу” можна в трьох локаціях Львова: Шевченківському гаю, на стадіоні “Арена Львів” та в приміщенні аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького. Як зазначила заступник начальника з питань державної реєстрації – начальник управління держреєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області Оксана Куманська-Нор, усе, що потрібно зробити молодятам, це визначитися із локацією для шлюбу, зателефонувати, зв’язатися через інтернет з організаторами, а ще краще під’їхати і обрати зручні час, дату, місце (на бажання додаткові послуги) і прибути на церемонію.
“Пара, яка бажає взяти шлюб за добу, повинна звернутися не до відділу РАЦСу, а відразу до організаторів. Далі з ними потрібно укласти відповідний договір. При собі молодятам необхідно мати паспорти. Якщо хтось із наречених є іноземцем, то має додати документ, що підтверджує законність його перебування на території України. У разі, якщо хтось із молодят вже був у шлюбі, – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання його недійсним, – каже Оксана Куманська-Нор. – Після цього працівник РАЦСу виїжджає на бажання наречених до організаторів на певну годину, реєструє шлюб і відразу ж видає молодятам документ про його реєстрацію”.
За послугу “Шлюб за добу” доведеться викласти від 2500 до 3000 грн. Якщо шлюб братимуть учасники АТО, ця послуга в деяких локаціях для них безкоштовна (доведеться заплатити лише 85 копійок державного мита, а також за оренду приміщення – одну гривню). До вартості послуги в різних локаціях входять послуги працівників РАЦСу, оренда приміщення і типові послуги організаторів. До слова, звичайна реєстрація в стінах РАЦСу коштує 270, 450 і 642 гривні (залежно від музичного супроводу).
“Хтось обирає скорочений варіант “розписки”, так би мовити, швидко і без пафосу, а хтось воліє, аби провели повний обряд. Тоді церемонія може тривати з півгодини: молодята стають на рушничок щастя, з ними працює фотограф  і так далі”, – додає співрозмовниця. 
Зважаючи на чималий попит на послугу “Шлюб за добу”, управління юстиції обіцяє щоразу збільшувати кількість місць реєстрації. Зі слів Оксани Куманської-Нор, уже навіть розпочали перемовини з керівництвом деяких туристичних об’єктів області. Зокрема, послугу планують запровадити в Олеському замку та в туристичному Трускавці.


Злітна смуга для нової сім’ї

Щоб незабутній день створення нової сім’ї відбувся в Міжнародному аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького парам необхідно: звернутися в касу аеропорту, що в терміналі “А”, з відповідними документами; здійснити оплату держмита і послуг за отриманими реквізитами; пред’явити квитанції про оплату працівнику каси аеропорту і з’явитися в призначене місце у визначений час із оригіналами необхідних документів. Послугу “Шлюб за добу” надають у самому аеропорту. Її вартість становить – 2727 грн.
Прийом документів та проведення церемонії здійснюють по вівторках, четвергах і п’ятницях з 8.30 до 11.00, а також по середах з 8.30 до 16.00.
Відповіді на запитання щодо організації реєстрації шлюбу можна отримати за тел.: 229 80 73; 229 81 12 або ж надіслати запит на електронну адресу: ticket@airport.lviv.ua
До речі, для всіх пар, які вирішили узаконити свої стосунки, скориставшись послугою “Шлюб за добу” Atlasglobal і Міжнародний аеропорт “Львів” оголосили конкурс. Молодятам, які одружаться в аеропорту “Львів”, Atlasglobal подарує два квитки до Стамбула, гарний настрій і святкову атмосферу церемонії реєстрації шлюбу. Офіційні правила акції можна знайти за посиланням. 14 лютого о 13.00 за допомоги сервісу random.org визначать переможців серед усіх пар, які виконали умови акції.

Арена кохання

Однією з локацій, у якій існує послуга швидкого одруження “Шлюб за добу”, є “Арена Львів”. Як зазначили в комерційному відділі, парі, яка має намір взяти шлюб саме тут, варто зателефонувати на номер (067) 370 33 38 або ж надіслати запит на електронну скриньку: office@arenalviv.com.ua (вказати у темі листа “Шлюб за добу”). Далі молодята обирають зручні для себе дату і час реєстрації шлюбу. Церемонію проводять безпосередньо на полі стадіону.
Вартість швидкої реєстрації шлюбу в будні становить 2500 грн. Для учасників АТО послуга “Шлюб за добру” безкоштовна! Їм доведеться сплатити лише вартість держмита (0,85 грн) і символічну суму за послуги “Арени Львів” (одна гривня).

Шлюб у етностилі

Тим, що бажають скористатися послугою “Шлюб за добу”, але в незвичній формі, до прикладу, в атмосфері давнього українського села і з традиційною весільною обрядовістю, свої двері готовий відчинити Музей народної архітектури та побуту ім. К. Шептицького.
Для того, щоб зареєструвати шлюб у Шевченківському гаю, молодятам треба зателефонувати на номер 067 253 2575 або ж надіслати листа на електронну адресу: skansenlviv@gmail.com чи сторінку у Facebook – Музей народної архітектури та побуту у Львові. Шевченківський гай. Вартість послуги становить 3056,15 грн.

Одружуйтесь у День закоханих: РАЦС працюватиме до опівночі

У Львові у День святого Валентина влаштують особ­ливу нагоду для закоханих сердець – “Кохання поза часом”! Львів’яни зможуть подати заяву про державну реєстрацію шлюбу чи зареєструвати шлюб включно до опівночі, повідомила  начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Іванна Смачило.
Із 08.00 до 00.00 14 лютого запрошуємо до Львівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану (вул. І. Франка, 157, тел. (032) 270-56-94). У цей час ви зможете подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, а ті, кому на 14 лютого призначена державна реєстрація шлюбу, зможуть зареєструвати його у вибраний час, – каже Іванна Смачило. – Головне територіальне управління юстиції у Львівській області готує в цей святковий для вас день незабутнє свято з приємними сюрпризами і живою музикою. Приходьте одружуватись, приходьте подавати заяви”! Тим, що хочуть подати заяву про одруження, варто мати зі собою паспорти, а також документ про розірвання попереднього шлюбу, якщо такий є.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6604 / 4.13MB / SQL:{query_count}