Одружитись у День святого Валентина

У середу, 14 лютого, Львівський міський РАЦС працюватиме до опівночі

У День закоханих у Львові влаштують особливу нагоду для закоханих сердець – “Кохання поза часом”! Львів’яни зможуть подати заяву про державну реєстрацію шлюбу чи зареєструвати шлюб включно до опівночі, повідомила  начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Іванна Смачило.
“Із 08.00 до 00.00 14 лютого запрошуємо до Львівського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану (вул. І. Франка, 157, тел. (032) 270-56-94. – “Львівська Пошта”). У цей час ви зможете подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, а ті, кому на 14 лютого призначена державна реєстрація шлюбу, зможуть зареєструвати його у вибраний час, – каже Іванна Смачило. – Головне територіальне управління юстиції у Львівській області готує в цей святковий для вас день незабутнє свято з приємними сюрпризами і живою музикою. Приходьте одружуватись, приходьте подавати заяви”! Тим, що хочуть подати заяву про одруження, варто мати зі собою паспорт, а також документ про розірвання попереднього шлюбу, якщо такий є.
А от щодо популярної програми “Шлюб за добу”, то незабаром одружуватися за добу можна буде і в замках Львівщини. Наразі у Львові є три локації, де можна одружитися за добу: аеропорт “Львів”, Шевченківський гай і стадіон “Арена Львів”. Як зазначено на Facebook-сторінці “Арени Львів”, з 1 лютого 2018 року вартість реєстрації шлюбу в будній день становить 2700 грн, у вихідні – 3500 грн. Пара, яка має намір одружитися, може зателефонувати на номер 067 370 33 38 або надіслати запит на пошту: office@arenalviv.com.ua (вказати у темі листа “Шлюб за добу”) і обрати зручний для себе час і дату реєстрації шлюбу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1261 / 4.34MB / SQL:{query_count}