Екуменічний вікенд “Львів – місто діалогу”

Освітня програма “Екуменічні науки: християнство в діалозі зі світовими релігіями, суспільством і медіа” запрошує студентів-старшокурсникiв та випускникiв унверситетів до участі у зимовій школі “Львів – місто діалогу”

Мета школи – ознайомити учасників школи із релігійною ситуацією в Україні та Львові, зокрема надати інформацію про міжконфесійні відносини трьох гілок християнства та нехристиянських релігій, ознайомити з традицією віддзеркалення релігійної проблематики в українському інформаційному просторі, із соціальними проектами релігійних організацій у Львові.
Школа відбуватиметься з 27 по 30 січня 2018 року. У програмі школи передбачені лекції, дискусії, презентації, обговорення, екскурсії та відвідини релігійних організацій.
Участь у школі безкоштовна. Кількість місць обмежена. Учасників школи забезпечують триразовим харчуванням, житлом (для учасників з інших міст), перевезенням у межах навчально-культурної програми. Учасникам школи з інших міст організатори повернуть кошти за квитки.
Для запису на участь у школі необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням https://goo.gl/forms/Lx9aTkge8cn93bSN2.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7713 / 4.34MB / SQL:{query_count}