Не залишмо на одинці з хворобою!

24-річному сім’янинові Костянтину Стельмаху, хворому на рак, потрібні кошти на променеву терапію

Підкорення чергової гірської вершини і народження чудових і красивих діточок... Такі найбажаніші та найближчі плани в львів’янина Костянтина Стельмаха. Але, щоб усе це здійснилося, молодому сім’янинові, який лиш кілька місяців тому одружився, спочатку потрібно одужати. У чоловіка – рак.
Небезпечну хворобу у 24-річного Костянтина Стельмаха виявили лише два тижні тому. До того чоловіка нічого не турбувало, окрім спини. “Підозрюємо, що усе почалося у січні минулого року. У Кості була невелика гематома на спині. Вона його турбувала і належне лікування він постійно проходив. Перед весіллям, яке, до речі, ми відсвяткували 16 вересня 2017 року, він сильно підірвав спину. Почало дуже боліти, але нічого не допомагало, – розповідає “Львівській Пошті” дружина Костянтина Стельмаха Марічка. – І лише коли в одній з приватних клінік зробили магнітно-резонансну та комп’ютерну томограії хребта, вони показали тріщини в хребці. Медики запідозрили онкологію і відправили в лікарню на Броньову”.
Зі слів жінки, саме в місцевій онкоцентрі в чоловіка діагностували рак з метастазуванням в хребет – четверта стадія хвороби!
Небезпечну хворобу у 24-річного Костянтина Стельмаха виявили лише два тижні тому.  До того чоловіка нічого не турбувало, окрім спини
“У Кості пухлина під ребром. А він так хоче жити, хоче радіти життю, хоче повернутися в гори, по яких любить ходити, і так хоче, аби в нас народилися діточки, бо він їх просто обожнює… Ми навіть на весільних запрошеннях просили гостей принести нам не квіти, а м’які іграшки. Їх усіх ми згодом віддали у дитячий будинок!”, – з болем продовжила розповідь дружина.
Сім’я уже знайшла закордонну клініку, яка готова лікувати Костянтина. Але щоб досягти успішного лікування на даному етапі – пройти на променеву терапію – у найближчі дні потрібно зібрати 30 тисяч доларів! Сім’я самотужки не в силі зібрати таку колосальну суму, тому сподівається на допомогу небайдужих.
До речі, Костянтин разом з мамою уже перебуває в Туреччині. Лікування він проходить в клініці Medistate Hospital Istanbul. “Спочатку нам виставили рахунок у 4 200 доларів. Зараз сказали, що якнайшвидше потрібно пройти променеву терапію. За це клініці потрібно заплатити 19 700 доларів. Уже після проходження усіх процедур лікарі визначатимуть подальше лікування. Знову ж таки – на це потрібні будуть чималі гроші… Власними силами нам цього не подужати, але вірю, що спільно ми подолаємо усе”, – додала Марічка і продовжила: “Нещодавно відомий благодійник сказав цікаву річ. Мовляв, рак – це холодне царство, в якому зараз перебуває Костя. Там він знаходиться у ролі Кая, а я, як його Герда, повинна його врятувати. Я зроблю усе, щоб мій Костя – моя опора  і моя надія – одужав і жив повноцінним життям”.
Усі, хто хочуть допомогти Костянтину Стельмаху одужати, можуть скидати гроші сюди:
Рахунок Приватбанку:
5168 7551 0743 1039 Якимів М.Ю. (дружина)
Довірені особи, яким можна передавати готівку:
Марія Стельмах (дружина): 073 083 90 67
Андрій Стельмах (батько): 067 866 00 05
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7631 / 4.37MB / SQL:{query_count}