Папа Франциск молиться за Україну

В Апостольському палаці Ватикану Святіший Отець Франциск зустрівся з представниками дипломатичного корпусу при Апостольській Столиці. У своєму зверненні до дипломатів, вказуючи на війни в різних країнах світу, Папа згадав про Україну та закликав до спільних зусиль для подолання “конфлікту, який продовжує завдавати важких страждань населенню” країни

“Рік, який щойно завершився, внаслідок конфлікту, що шматує країну, приніс нові жертви, завдаючи і надалі великих страждань населенню, особливо сім’ям, котрі знаходяться в зонах війни і котрі втратили своїх рідних, дуже часто людей похилого віку та дітей”, – сказав Папа у своєму зверненні до дипломатів.
Додамо, що від початку війни в Україні Папа Франциск не один раз нагадував міжнародній спільноті про її наслідки та про необхідність докладати всіх зусиль для її остаточного припинення.
А перед Різдвом Папа Франциск написав листа до Патріарха Святослава та до всіх вірних греко-католиків. Його зачитали у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві на Різдво Христове під час Архиєрейської Божественної Літургії. Римський Архиєрей зазначає, що він молиться за Главу УГКЦ та Україну від щирого серця “благає для улюбленої України утіхи та миру у воскреслого Господа”, повідомляє РІСУ.
Папа Франциск привітав українців з Різдвом: “Це свято Світла, яке сяє у темряві. Це Таїнство Божественного Світла, яке променіє у ночі людини: воно не скорочує її, не прояснює її сповна, але розпочинає новий світанок – світанок, у якому Бог замешкав у нашій затьмареній історії. Нехай тепло Його ніжності зігріває серця та оживляє надію, хай Його обеззброююча простота запалює бажання примирення та миру, а Його невтомна любов породжує бажання починати знову та пробачати”.
“Я також хотів би сказати Вам, що я є поруч із вами, що у моїх молитвах та в усьому тому, що я представляю Богові кожного дня, ви посідаєте особливе місце. Зокрема, у служінні Божественних Тайн Христа та у принесенні перед присутністю розламаного Хліба та пролитої Чаші ті життя, які є поламані ненавистю, та ту кров, яка постійно проливається через ворожнечу між людьми в багатьох частинах світу, від щирого серця благаю для улюбленої України утіхи та миру у воскреслого Господа. Він ще досі несе у своєму тілі рани, завдані Йому насильством своїх створінь: вони не зникли, а стали джерелами світла. Сповнююся надією, що також і рани Християн стануть отворами світла, відкритими на густу темряву цього світу”, – пише Папа Франциск.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8800 / 4.06MB / SQL:{query_count}