Солодощі для потребуючих

До Дня Святого Миколая Благодійний фонд Миколи Іщука роздасть 2,5 тисячі подарунків малозабезпеченим сім’ям Львівщини

Свято Миколая – чи не найкраща нагода зробити щасливими тих, що поруч нас. Чудові подарунки та чарівну атмосферу свята цього року готує для дітей Благодійний фонд Миколи Іщука.
“Вже третій рік поспіль збираємо подарунки для потребуючих. Цього року пакунки із солодощами отримають малозабезпечені сім’ї, які живуть у чотирьох районах Львівської області: Кам’янко-Бузькому, Буському, Бродівському та Радехівському”, – розповідає “Пошті” керівник фонду Микола Іщук.
Окрім цього, зі слів співрозмовника, пакунки отримають і вихованці двох дитячих будинків, розташованих на території чотирьох згаданих районів. Це дитячий будинок “Добре серце”, що в селі Новий Милятин (Буський район) та школа-інтернат у селі Лопатин (Радехівський район).
Солодких подарунків Благодійний фонд Миколи Іщука підготував досить багато – приблизно 2,5 тисячі. Для цього спеціально закупили упаковання і цукерки, а сформувати подарунки допомогли волонтери.
“Зробимо все, щоби Святий Миколай не забув про жодну потребуючу родину. Нашому фондові відомо, що лише в самому Лопатині є близько 40 малозабезпечених сімей. І щоб нікого не оминути, інформацію про їх наявність нам надавали і районні ради, і районні адміністрації. Також тісно співпрацюємо з релігійними громадами”, – пояснює керівник фонду.
Розвозитимуть пакунки із солодощами від Благодійного фонду Миколи Іщука у вихідні, 16 і 17 грудня, щоби до Дня Святого Миколая встигнути роздати всі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8518 / 4.35MB / SQL:{query_count}