Миколай – дітям загиблих Героїв

Центр допомоги сім’ям учасників АТО готує подарунки для дітей, чиїх батьків забрала війна

Війна безжально руйнує сім’ї, робить людей каліками, забирає життя… У тих, що загинули на війні, залишилися діти, які вже ніколи не побачать своїх татів… Але ці діти не перестають вірити в дива і так само чекають подарунків від Святого Миколая.
Уже третій рік поспіль Центр допомоги сім’ям учасників АТО при Народній Самообороні Львівщини вітає зі святом Миколая дітей, чиї батьки загинули на сході України. Цей рік не стане винятком. Волонтери закликають львів’ян взяти участь в акції “Об’єднані святим Миколаєм”!
Як розповіла “Пошті” координатор Центру допомоги сім’ям учасників АТО Неля Васюта, завдяки небайдужим людям з-за кордону 72 дитини з сімей загиблих Героїв напередодні свята Миколая отримають адресні презенти. Зокрема, цього року до збору подарунків долучилиcя благодійники зі Львова, Італії, Франції, Америки, Польщі, Німеччини. Найбільше – португальські волонтери з організації “Янголи милосердя”.
“З цими волонтерами ми співпрацюємо вже три роки. Подарунки для наших дітей вони збирали адресно за кордоном – у португальських сім’ях. Ми надавали інформацію про вік дитини, розмір одягу і взуття, аби їм легше було формувати пакунки. До речі, багато сімей із Португалії вже навіть знайомі із сім’ями, яким готують подарунки, – каже Неля Васюта. – Але ми не ставимо собі за мету привітати діток чимось дивовижним, головне для нас  знайти родину за кордоном, яка підтримувала б і мала добрі стосунки з родиною загиблого”.
Всі діти, які отримають адресні подарунки, живуть на Львівщині. “Дітей учасників АТО є багато – лише у базі Народної Самооборони Львівщини більше двох тисяч. Усіх охопити і привітати ми, звичайно, не можемо ані фізично, ані матеріально. Тож зупинилися на тих, чиї батьки загинули в зоні АТО. Постараємося потішити їх”, – коментує заступник керівника Народної Самооборони Львівщини Оксана Медвідь.
Вона запевняє, що подарунки для цих дітей вже майже зібрали, а чого не вистачить – докуплять. А ось зі солодощами, фруктами та книжками важче, бо їх потрібно найбільше.
Організатори закликають усіх небайдужих допомогти зібрати подарунки і для вдів Героїв. “Цього року, як і торік, хочемо привітати кожну жінку, чоловік якої загинув у АТО. Це для них так приємно! Це можуть бути солодощі, кава, косметика”, – веде далі Неля Васюта.
Приносити подарунки бажано до кінця цього тижня, а хто не встигне, то ще й наступного! Загалом розпочати роздачу презентів організатори планують з цієї п’ятниці, 15 грудня, і впродовж цілого наступного тижня. “Вручення подарунків відбуватиметься в Центрі допомоги сім’ям учасників АТО. Родини з діточками, батьки яких загинули на війні, приїжджатимуть до нас поступово, у різні дні – хто і коли матиме можливість, – додає координатор центру. – В нас буде ялинка, подарунки, затишок і спокій. Ми спілкуватимемося з сім’ями, питимемо чай із солодощами”.
Подарунки можна приносити на вул. Виговського, 29-а. Контактна особа  –  Неля Васюта (тел. 098 953 29 83).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7598 / 4.37MB / SQL:{query_count}