Стань бізнес-янголом та здійсни студентську мрію!

У Львові 21 листопада відбудеться аукціон студентських стартап-проектів. Зібрані упродовж заходу кошти будуть використані на День св. Миколая для онкохворих діток

На початку осені у рамках “Тижня креативного підприємництва” у Львові стартував проект “Lviv Business Start Up LAB”. Учасники проекту мали можливість прослухали курс лекцій і тренінгів про створення стартапів, отримати практичний досвід, створити власний проект і реалізувати його в майбутньому.
Цього вівторка, 21 листопада, економічний факультет Франкового вишу, Львівська міськрада та інвестиційно-девелоперська компанія Avalon Inc. запрошують львів’ян на презентацію результатів бізнес-освітнього проекту “Lviv Business Start Up LAB”. Подія проходитиме у рамках “Lviv Startup Days” і має на меті сприяти реалізації проектів у напрямах “Smart City”, “Be social oriented”, “Student Open Space”. Захід передбачає панельну дискусію експертів за участю керівників міста, викладачів університету Франка та керівників провідних компаній щодо розвитку комфортної екосистеми креативного міста “Smart City for Smart Students”. Також на заході відбудеться аукціон представлених у фіналі студентських стартап-проектів з метою їх реалізації в майбутньому. Зібрані упродовж заходу кошти будуть використані для організації Дня Святого Миколая для онкохворих діток (БФ “Порятунок дитини з лейкемією”).
Організатори запрошують потенційних інвесторів та всіх зацікавлених долучитися до реалізації студентських ідей та благодійної акції.
Подія відбудеться 21 листопада о 18.00 у приміщенні Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5). Контакти організаторів: 0673400789 / 0676721218; е-mail: lviv.startuplab@gmail.com

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.7243 / 4.06MB / SQL:{query_count}