Археологи віднайшли ще одне біблійне місто

На території тренувальної бази ізраїльських військ археологи знайшли сліди міста епохи Першого Храму, яке вважалося назавжди втраченим після землетрусу

Про це повідомляє УНІАН-релігії.
Розкопки проводили поруч із містом Бейт-Ель у Самарії. Вчені з’ясували, що спочатку жителями поселення були всього кілька десятків людей. У період перського панування в Палестині та епохи Хасмонеїв (II – I століття до нашої ери) воно розрослося і стало містом.
“Це дивовижне відкриття! Ми знайшли ключі від дверей житлових будинків, інструменти, які використовували євреї, і будови, що належать до періоду Першого Храму”, – коментує це відкриття Євген Ахаронович, археолог адміністрації Бейт-Еля.
Вчені з’ясували, що в період панування римлян місто тривалий час занепадало. Проте вже у візантійський період його заселили християнські монахи, які звели тут монастир. Археологи розкопали церкву, чернечу трапезну і дуже добре збережену лазню.
“Візантійське поселення тут існувало аж до вторгнення мусульман у VII столітті, які зруйнували місто, а християн вигнали. Серед знахідок того періоду – склади з великою кількістю бочок, які використовували для торгівлі оливковою олією”, – розповідає Ахаронович. З його слів, місто буквально пішло під землю внаслідок землетрусу 748 року і з тих пір вважалося назавжди втраченим.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8242 / 4.34MB / SQL:{query_count}