Найкорисніша їжа у вересні

Дарунками першого місяця осені є багато смачних і дуже корисних продуктів

Серед них:
* Горіхи. Вересень – це сезон волоських та ліщинових горіхів. Вони не тільки дуже смачні, але й корисні. Волоські горіхи зміцнюють здоров’я серця і судин завдяки величезній кількості антиоксидантів. Крім того, в них багато різних вітамінів, які допоможуть організму в цілому.
* Гарбузи. Особливістю гарбузів є величезна кількість вітаміну С, що міститься в них, тому гарбузи – чудова заміна цитрусових. До того ж саме вітамін С дуже важливий у осінній період, бо здатен убезпечити нас від застуд. Крім того, в гарбузах є багато інших вітамінів, які допоможуть упоратися з безсонням, втомою і передчасним старінням.
* Виноград. Мало того, що виноград дуже смачний і восени його видів та сортів – на всяк смак, він ще й дуже корисний. Це чудовий загальнозміцнювальний і тонізувальний засіб. Кількість вітамінів у ягодах винограду просто не злічити, як і інших корисних речовин.
* Яблука. Всі знають, що яблука дуже корисні, особливо у вересні, коли організму потрібно багато вітамінів і мікроелементів, які є в них. Яблуками можна замінити будь-який десерт чи навіть сніданок, бо в них практично немає жирів, що допомагає поз­бутися надлишкової ваги.
* Мед. Сперечатися з тим, що мед смачний і корисний, дуже складно. Цей продукт містить вітаміни групи В (B1, B2, B6, B3, B5) і вітамін C, а також багато корисних елементів, які в цілому зміцнюють організм і допомагають почуватися добре навіть у непогожий осінній день.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9033 / 4.35MB / SQL:{query_count}