Переможемо діабет!

У цьогорічній Міжнародній конференції з діабетології у Львові візьмуть участь 250 лікарів

Впродовж 28 – 30 вересня у нашому місті триватиме VII Український навчальний курс Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (EASD). Як повідомляє ВГО “Українська діабетологічна асоціація”, цей захід дасть можливість українським ендокринологам, діабетологам та сімейним лікарям підвищити рівень знань про цукровий діабет, його ускладнення та лікування. Місце проведення – готель “Дністер”, повідомляє прес-служба ЛМР.
Український навчальний курс Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету проводять в Україні уже всьоме. Впродовж трьох днів провідні європейські та українські фахівці читатимуть лекції та проводитимуть майстер-класи. Лекторами будуть вчені-клініцисти з багатьох країн Європи – Великобританії, Німеччини, Данії, Словенії, Греції, Литви та інших. Під час лекцій та практичних занять лектори ознайомлять слухачів із сучасними досягненнями в лікуванні цукрового діабету 1 і 2 типів. Цього року для участі в заході зареєструвалося понад 250 лікарів-ендокринологів, сімейних лікарів та лікарів суміжних спеціальностей не тільки з України, але й з Білорусі, Молдови, Польщі, Грузії та інших країн.
Курс організований Європейською асоціацією з вивчення цукрового діабету та Українською діабетологічною асоціацією.

Цукровий діабет – масштабна медико-соціальна проблема. Річ не лише в значній кількості хворих та випадках недіагностованого захворювання. Діабет супроводжується розвитком гострих та хронічних ускладнень, які призводять до смертності та інвалідизації пацієнтів.
Глобальність та важливість проблеми цукрового діабету визнана в усьому світі – Організація об’єднаних націй у 2006 р. ухвалила спеціальну резолюцію щодо боротьби з цієї недугою.
В Україні налічується понад мільйон хворих на цукровий діабет, з них близько 200 тисяч потребують щоденного введення інсуліну. Комплексний підхід до надання допомоги хворим на цукровий діабет вимагає спеціальних знань не тільки в галузі ендокринології, але й інших медичних дисциплін з метою адекватного лікування хворих з такими ускладненнями діабету, як діабетична нефропатія, ретинопатія, синдром діабетичної ступні, серцево-судинні ураження.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8414 / 4.36MB / SQL:{query_count}