Приватні школи в Україні

Перед початком нового навчального року аналітики “Слова і Діла” з’ясували, скільки приватних шкіл та їхніх учнів припадає на різні регіони України та скільки коштуватиме навчання в них

За даними Держстату, в попередньому навчальному році в нашій країні налічувалося 3,8 мільйона учнів різного віку, які ходили на заняття в 16,9 тисячі шкіл, гімназій та ліцеїв.
При цьому вчителів, які займалися навчанням майже 4 мільйонів дітей, нараховувалось у 2016/2017 навчальному році близько 440 тисяч осіб. Серед усіх дітей приблизно кожен двохсотий вчиться в приватній школі: загалом таких учнів близько 23,5 тисячі на всю Україну, що становить лише 0,6% загального числа школярів. При цьому в середньому на одну приватну школу в Україні припадає близько 130 учнів, якими опікуються приблизно по 23-24 вчителів на школу, загальна кількість приватних навчальних закладів невелика – лише 180, трохи більше 1%.
“Охоплення” учнів учителями в приватних школах вище, ніж у державних. Так, у приватних українських школах на одного вчителя припадає приблизно 5-6 учнів, а в звичайних середніх школах один учитель займається 8-9 учнями. Майже з подвійною перевагою над іншими містами за кількістю приватних шкіл попереду Київ, в якому налічується 48 таких навчальних закладів. Друга за кількістю недержавних шкіл Одеса та Одеська область – 26 таких шкіл, Київська область і Харків з Харківщиною поділили третє місце – по 18 приватних шкіл.

джерело: slovoidilo.ua
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.8148 / 4.06MB / SQL:{query_count}