Літня школа італійської мови для дітей

Учасники переглядатимуть фільми, вчитимуть пісні, читатимуть італійською та слухатимуть лекції

З 14 до 18 серпня в Катехитичній школі Митрополита Андрея Шептицького (при храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що на Сихові) відбуватиметься Літня школа італійської мови для дітей Un Viaggio a Roma (“Подорож до Риму”). Вивчати італійську запрошують дітей від 8 до 16 років, інформує прес-служба міськради.
“Заняття відбуватимуться в креативній динамічній формі. Ми плануємо показувати відео, вивчати пісні. Все це стосуватиметься Риму та італійської культури загалом. Важливо, щоб дитина могла хоча б трохи читати. Тоді вона максимально зможе скористати із занять, які ми організовуємо”, – каже Марія Хома, організатор Літньої школи італійської мови.
Заняття триватимуть з 10.00 до 15.00. В програмі занять – дві лекції вранці (перша – з 10.00 до 11.20, далі – перерва на каву, чай та спілкування і наступне заняття, яке триватиме приблизно 1 год. 20 хв.), потім – перерва на обід (півгодини), пізніше – перегляд фільму італійською мовою.
Щоби взяти участь у навчанні, треба сплатити внесок – 375 гривень на організацію навчання та обідні перерви, інформує tvoemisto.tv.
Зареєструватись для участі в школі та отримати докладнішу інформацію можна за тел.  093 192 34 77 (пані Марія) або написати на e-mail: mkhoma@ucu.edu.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0017 / 4.34MB / SQL:{query_count}