Без криків та образ

Які ваші помилки можуть зламати дитині життя

Щоб виховати дитину правильно, ніколи не припускайтеся таких помилок, повідомляє nashamama.com.
* Ігнорування. У такому разі дитина почувається непотрібною, вважає, що її не люблять. Це призводить до зниження дитячої самооцінки, емоційної вразливості і до небажання робити правильні висновки щодо своєї поведінки.
* Крик. Першою реакцією дитини на нього завжди є страх. За ним йдуть дратівливість, замкнутість і агресія щодо слабших за неї. Крім цього, крик формує в дитини неправильну форму поведінки в суспільстві – вона вважає, що той, хто кричить, завжди має рацію.
* Тривалі покарання. Відлучення від батьківської уваги і любові на все життя закарбовується в психіці дитини, а в майбутньому це відгукнеться підвищеною тривожністю, нервозністю і виникненням страхів. З такими проблемами вашій дитині буде складніше стати гармонійною і самодостатньою особистістю.
* Публічні покарання. Несхвальні погляди випадкових перехожих тільки погіршують становище – дитина вважає, що весь світ налаштований проти неї, і не хоче жити за його правилами. Крім цього, з’ясування стосунків з дитиною на вулиці руйнує зв’язок між нею і батьками, змушуючи сина або доньку шукати розради в друзів і знайомих.
* Образи. Це одна з найжорстокіших форм поводження з дітьми, яку експерти відносять до методів психологічного насильства. Такі “виховні” заходи сприяють формуванню глибоких образ, втрати довіри до дорослих і серйозних психологічних проблем у спілкуванні з людьми.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7274 / 4.34MB / SQL:{query_count}