“Just Do It разом з нами” – проект, який надихає на успіх!

Твоя дитина хоче стати відомим футболістом, співаком, художником чи просто крутим блогером? Ти бачиш у ній потенціал, але коштів не вистачає…

Тобі прощастило! 
“Just Do It разом з нами”  Купи дитині мрію шукає талановитих дітей віком від 8 до 15 років! Ми допоможемо Вашому малюку реалізувати свою мрію! Адже, мета проекту “Just Do It разом з нами”  – втілювати ідеї та мрії в життя!
Надсилай  коротеньку розповідь про свою дитину, прикріпивши фото або відео на електронну адресу: justdoitprogram@gmail.com.  Надана інформація про вашого малюка буде розміщена на офіційній сторінці у фейсбуці “Just do it разом з нами” . Найбільша кількість лайків під інформацією про ваше чадо – прямий шлях до перемоги!
За допомогою конкурсного відбору, який розпочинається уже сьогодні,  автори проекту  виберуть 5 найамбітніших дітей, чиї прагнення буде виставлено лотами на благодійному аукціоні, який відбудеться  уже на початку цієї осені.
Бізнесмени та меценати  благодійного аукціону  купуватимуть вподобаний лот дитини ,чим і допоможуть у реалізації мрії. Також вони матимуть можливість поспілкуватися із обраним малюком за вечерею та дати поради і настанови.
Дитина, у якої буде найамбітніша мрія стане гостем телепрограми “Just Do It разом з нами”!
“Just Do It разом з нами”   розпочав свою роботу із телевізійної програми, котра виходить на телеканалі ПравдаТУТЛьвів.  Автори та ведучі проекту: Анжеліка Стандіо і Оленка Дмитрієнко.
Головна концепція програми – показати можливості досягнення успіху у різних соціальних сферах, стимулювати молодь до активного прагнення досягти бажаного результату в цікавій для кожного професії. 
На основі інтерв’ю із різними відомими та успішними у власній справі особистостями, ми виводимо 7 Just Steps, за допомогою яких і досягається високий результат в обраній сфері. Мрійте та  реалізовуйтеся!
Усе можливо – головне наполегливість!
Для участі в конкурсі необхідно надіслати :
Мотиваційний лист “Чому я хочу стати ...(назва професії)”, фотографію, відео (це було б круто) та відомості про свою сім’ю на електронну адресу: justdoitprogram@gmail.com

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами :
097 405 12 38, 050 344 62 38 

Про результати відбору кожному учаснику буде особисто повідомлено! 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.9935 / 4.34MB / SQL:{query_count}