Хто попереду?

Два львівських виші увійшли в ТОП-10 України, а львівський медуніверситет випередив столичний

Щорічний консолідований рейтинг українських вишів оприлюднив сайт Освіта.ua. Цьогорічний рейтинг охоплює 288 закладів III-IV рівнів акредитації, а також містить 7 підрейтингів ТОП-10: “Кращі класичні університети України”, “Кращі приватні ВНЗ”, “Кращі київські виші”, “Кращі виші регіонів України”, “Кращі педагогічні виші”, “Кращі медичні університети України”, а також кращі навчальні заклади областей України.
Як вихідні дані для складання консолідованого рейтингу вишів України, використані найбільш авто­ритетні серед експертів і ЗМІ рейтинги університетів, оприлюднені у 2017 році: “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Webometrics”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.
Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця навчальних закладів за версією “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Вебометрикс”.
Отож, провідні позиції підтвердив Київський національний університет ім. Т. Шевченка, який очолив Консолідований рейтинг. Друге та третє місця поділили між собою Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського та Харківський національний університет ім. В. Каразіна.
Львівський національний університет ім. І. Франка посів четверту позицію.
На п’ятому місці – Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”.
Шосте місце консолідованого рейтингу отримав ще один львівський виш – Національний університет “Львівська політехніка”.
Далі у ТОП-10 ще Сумський державний університет, Одеський національний університет ім. Мечникова, Чернівецький національний університет ім. Федьковича та Національний університет біоресурсів і природокористування.
Цікаво, що Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, очоливши рейтинг медичних вищих навчальних закладів та поділивши 20-21 місце у Консолідованому рейтингу з Ужгородським національним університетом, випередив столичний Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, який посів відповідно друге в рейтингу місце серед медвишів та 25 місце в загальному.
ЛНУ ім. І. Франка посів третє місце в рейтингу класичних університетів України, поступившись лише КНУ ім. Т. Шевченка та ХНУ ім. В. Н. Каразіна. А Український католицький університет на четвертій позиції серед приватних вишів України.
У ТОП-10 кращих вишів Західної України першу і другу позицію посідають відповідно ЛНУ ім. І. Франка та НУ “Львівська політехніка”, а четверту – ЛНМУ ім. Данила Галицького.

Виші Львівщини у Консолідованому рейтингукоментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7330 / 4.36MB / SQL:{query_count}