На прощу до Зарваниці

Цього року всеукраїнська проща присвячена молитвам за мир та двом ювілейним датам

фото: map.ugcc.ua
Загальнонаціональна проща до Марійського духовного центру у Зарваниці на Тернопільщині пройде 15-16 липня. Цього року її присвятили молитвам за мир та цілісність України, 150-річчю коронації Зарваницької чудо­творної ікони Пресвятої Богородиці та 125-літтю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.
У прощі візьмуть участь Глава УГКЦ Святослав Шевчук, префект Конгрегації Східних Церков кардинал Леонардо Сандрі та архиєпископ і митрополит Іван Девчіч із Хорватії. У програмі передбачена велика зустріч Предстоятеля УГКЦ з молоддю, а також духовно-мистецька програма.
15-16 липня у Зарваниці зберуться прочани з усіх областей України. Приїдуть паломники з Польщі, Німеччини, США та Австралії. Особливо багато на прощі очікують молоді: у Марійському духовному центрі традиційно діятиме наметове містечко. Організатори закликають учасників пішої прощі до Зарваниці подбати про зручне взу ття, каримати, спальники, намети та особливо нагадують про особистий посуд, бо Церква виступає за захист довкілля, тому одноразовий пластиковий посуд не роздаватимуть.
Цього року медіа-ресурси УГКЦ вперше робитимуть онлайн-трансляції частини прощі для тих, хто не в змозі фізично взяти в ній участь. 15 липня це буде онлайн-трансляція зустрічі Блаженнішого Святослава із молоддю, а також трансляція Вечірньої та походу зі свічками, а 16 липня – онлайн-трансляція Архиєрейської літургії, повідомляє РІСУ.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7827 / 4.34MB / SQL:{query_count}