Більше поезії у бібліотеках

“Видавництво Старого Лева” дарує 1000 поетичних книг 52 бібліотекам України

“Видавництво Старого Лева” ініціювало соціальну акцію “Більше поезії  у бібліотеках”. В підтримку проекту видавництво передає поетичну серію з 21 книги у 52 бібліотеки України. Окрім львівських та київських бібліотек, більше поезії Мар’яни Савки, Юрка Іздрика, Грицька Чубая, Василя Стуса, Бориса Херсонського, Маріанни Кіяновської, Ірини Старовойт, Григорія Семенчука та інших прибуде на Житомирщину, Одещину, Чернігівщину, в Ужгород, Дніпро, Херсон та на Миколаївщину... Повний перелік бібліотек можна знайти на сайті “Старого Лева”.
Не секрет, що улюблена поезія здатна подарувати заряд натхнення на кожен день, тож  “Видавництво Старого Лева” сформувало поетичну серію, до якої на сьогодні входить більше 20-ти книг. Мрія “Старого Лева”, аби наших сучасних поетів знали у кожному куточку країни, щоб ці книги були і в приватних бібліотеках, і у публічних... Тому вже наступного тижня 1144 книги сучасної поезії та класиків помандрують у понад 50 бібліотек України!
“У нас вже вималювалася чудова лінійка поетичних книг від сучасних українських поетів, і ми вирішили ділитися поезією, – каже поетеса, головний редактор “Видавництва Старого Лева” Мар'яна Савка. – Чому обрали бібліотеки? Бо саме тут багато небайдужих читачів, а поезії мало, бо ж наклади віршованих збірок малі, у державні закупівлі ці книги практично ніколи не потрапляють. Нехай поезії буде більше – і на бібліотечних полицях, і у читацьких пріоритетах!”
Перелік бібліотек, куди помандрують цього тижня книги, надала Українська бібліотечна асоціація. “Нам дуже приємно, що “Видавництво Старого Лева”  було офіційним партнером Української бібліотечної асоціації у 2016 році, а цього року запросило нас до нової співпраці, – розповіла виконавчий директор Української бібліотечної асоціації Ярослава Сочинська. – Українські соціальні мережі останніми тижнями повняться дискусією – що і де читають українці? Чи знаходять вони у бібліотеках улюблену книгу або новинку? Пропонуються численні варіанти щодо державних закупівель нових видань для публічних бібліотек. І знову мова переважно йде про гроші. А от колектив “Старого Лева”, не втручаючись у такі дискусії, дарує частинку свого серця читачам бібліотек”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7611 / 4.36MB / SQL:{query_count}