Всеукраїнські Сковородинські навчання “Пізнай себе”

До 300-ліття Григорія Сковороди Міністерство освіти і науки України за ініціативи Українського фонду культури заснувало культурно-просвітницьку програму

Всеукраїнські Сковородинські навчання “Пізнай себе” будуть започатковані 5 жовтня цього року, у Всесвітній день учителя, і проводитимуться в цю пору щорічно по всій Україні, в країнах, де бував Григорій Сковорода, та в українських освітніх закладах за кордоном. У Міносвіти наголошують, що це сприятиме поглибленню інтересу до феноменальної спадщини українського мудреця, її популяризації в Україні та світі й надасть Всеукраїнським Сковородинським навчанням міжкультурної, всесвітньої значущості.
Зазначимо, що навчаннями охоплюватимуть українські заклади освіти від початкової до вищої школи. Програмою Сковородинських навчань передбачене проведення синкретичних освітньо-виховних, поетично-музичних і науково-просвітницьких заходів.
Докладнішу інформацію про проведення Всеукраїнських Сковородинських навчань “Пізнай себе” можна одержати з листа Міністерства освіти і науки України від 22.05.2017 №1/9-283.

2022 року в Україні відзначатимуть 300-річний ювілей великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорія Савовича Сковороди (1722 – 1794 рр.).
Григорій Сковорода. залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, засновану на його особистому освітньо-виховному досвіді. Морально-світоглядні принципи власної педагогіки Григорій Сковорода системно виклав у філософсько-педагогічних і поетичних творах, у листуванні зі своїм учнем Михайлом Ковалинським. Педагогіка – єдина професія мислителя, якою він займався все життя. Григорій Сковорода скрізь і повсякчас залишається істинним педагогом – моральним учителем для всіх поколінь і всіх верств українського народу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.3105 / 4.07MB / SQL:{query_count}