Перспектива України – кваліфіковані робітничі кадри

У ДНЗ “Ставропігійське вище професійне училище м. Львова” впроваджують новітні освітні стандарти

Минулий тиждень для Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова був насичений визначними подіями. Тут з 29 травня до 2 червня проходив завершальний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Маляр” серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.
Конкурс організувало Міністерство освіти і науки України за сприянням виробників будівельних матеріалів та за підтримки соціального партнера ТзОВ “Снєжка-Україна”.
Ставропігійці приймали представників 22 регіонів України, котрі демонстрували теоретичні знання та практичні навики з обраної професії.
Зокрема, конкурсанти виконували тестові завдання та розрахункові вправи у теоретичній частині змагань та демонстрували свою вправність у шпаклюванні, ґрунтуванні та пофарбуванні поверхні площею 10,5 м кв. під час практичного туру. 
Роботи учнів оцінювали члени оргкомітету та професійне журі, яке очолив директор ЗАТ “Львів-Реставрація” Володимир Пащак. “Ви обрали надзвичайно важливу професію, – наголосив він учасникам конкурсу. – Саме завдяки малярам споруди стають привабливими та унікальними. Тож ставайте високопрофесійними фахівцями і даруйте людям комфорт та гарний настрій! І люди будуть вас поважати, бо професіоналізм завжди цінується”. 
Переможцями III етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Маляр” стали:
І місце – Андрій Папірник, ДНЗ “Львівське вище професійне художнє училище”;
ІІ місце – Володимир Соколюк, ДПТНЗ “Луцьке ВПУ будівництва та архітектури”,  Волинська  обл.;
ІІІ місце – Микола Харьков, ДНЗ “Харківський професійний ліцей будівельних технологій”; 
ІV місце –  Дмитро Клещ, ДПТНЗ “Чернігівський професійний будівельний ліцей”;
V місце –  Леонід Радченко, ДНЗ “Мелітопольський будівельний центр ПТО”, Запорізька обл.;
VІ місце –  Максим Сердюк, ДНЗ “ВПУ №7 м. Вінниці”.
Учні, які посіли шість призових місць, одержуватимуть президентські стипендії.
Представник ТзОВ “Снєжка-Україна” вручив грамоти за якісне виконання практичного завдання таким учасникам конкурсу:  Андрію Папірнику, ДНЗ “Львівське ВПХУ”; Володимиру Соколюку, ДПТНЗ “Луцьке ВПУ будівництва та архітектури”, Волинська обл.; Максиму Сердюку, ДНЗ “ВПУ №7 м. Вінниці”.
Всі конкурсанти отримали дипломи та подарунки.
Для ефективного проведення третього етапу Всеукраїнського конкурсу ТзОВ “Снєжка-Україна” забезпечило учасників заходу ґрунтовками, шпаклівками і фарбами, надало брендовий одяг для всіх учасників змагань та організувало екскурсію на підприємство, де спеціалісти заводу ознайомили з процесом виготовлення лакофарбових матеріалів, які застосовують на практиці.
“Наша співпраця з навчальними закладами професійно-технічної освіти є актуальною та буде розвиватися далі, дотримуючись положень Меморандуму про співпрацю щодо підготовки кваліфікованих робітників для будівельної галузі між ТзОВ “Снєжка-Україна” та Міністерством освіти і науки України, підписаного 2 листопада 2016 року”, – акцентував генеральний директор заводу “Снєжка-Україна” Марек Павлусь.
ТзОВ “Снєжка-Україна” є соціальним партнером Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова. Зокрема, з грудня 2014 року в навчальному закладі діє перший в Україні навчально-практичний центр, у якому учні училища, майстри виробничого навчання навчальних закладів профтехосвіти та фахівці-будівельники засвоюють навички роботи з матеріалами ТМ Sniezka. За 2,5 року в ньому пройшли підготовку 157 осіб.
У форматі всеукраїнського конкурсного заходу в ДНЗ “Ставропігійське вище професійне училище м. Львова” відбулося урочисте відкриття структурного підрозділу Навчально-практичного центру Sniezka – навчально-виробничої майстерні з опорядження деревини лакофарбовою продукцією VIDARON.
“Будівництво з усе більшим використанням екологічних складових, зокрема деревини, потребує якісних опоряджувальних матеріалів, – наголосив начальник відділу професійних навчань і технічних консультацій ТзОВ “Снєжка-Україна” Орест Жураківський. – VIDARON гарантує надійний захист та збереження дерев’яних конструкцій. Уся лакофарбова продукція групи компаній Sniezka є якісною”. Він також вручив усім учасникам конкурсу сертифікати, що засвідчують уміння працювати із сучасними матеріалами ТМ Sniezka.
Ставропігійське вище професійне училище м. Львова впроваджує новітні освітні технології. “Діяльність навчально-практичних центрів – це яскравий приклад реалізації державної політики у сфері реформування професійно-технічної освіти”, – сказав заступник директора департаменту освіти та науки ЛОДА Ігор Гайдук.
“Осучаснення змісту професійної освіти є одним із найактуальніших наших завдань, реалізація якого стала можливою завдяки активній співпраці із соціальними партнерами, – акцентувала директор Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова Ірина Бурак. – Ми цінуємо активну участь у навчальному процесі ТзОВ “Снєжка-Україна”. Навчальний заклад також тісно співпрацює з громадською спілкою “Асоціація будівельників “Будіндустрія” і є її асоційованим членом. Проведення конкурсу фахової майстерності всеукраїнського рівня для нашого навчального закладу – це підвищення нашої фаховості та новий досвід організації масштабних освітніх заходів”.
Педагогічний колектив Державного навчального закладу “Ставропігійське вище професійне училище м. Львова” отримав подяку департаменту освіти та науки ЛОДА за належну організацію і проведення III етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Маляр”. Директор училища Ірина Бурак за багаторічну сумлінну працю в системі освіти, високий професіоналізм та з нагоди відкриття другої дільниці Навчально-практичного центру “Снєжка-Україна” – майстерні новітніх технологій з обробки деревини VIDARON нагороджена грамотою департаменту освіти та науки ЛОДА (на фото).
Увесь тиждень для учасників третього етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії “Маляр” був насиченим, цікавим, корисним і водночас навчально-пізнавальним. Учні підвищили рівень професійної майстерності, здобули нові навички, потоваришували, ознайомилися з пам’ятками історії та архітектури Львова, побували на пізнавально-краєзнавчій екскурсії “Жовква – місто королів”. Вони повезли новий досвід, гарні враження та спогади про нашу ментальність в усі куточки України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9702 / 4.4MB / SQL:{query_count}