Реєстрація на додаткову сесію ЗНО. Але не для всіх

До 19 травня 2017 року триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України. В цей період можуть зареєструватися лише: жителі тимчасово окупованих і непідконтрольних територій, які не мали змоги зареєструватися в основний період; учасники АТО; особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту. Учасникам АТО та жителям окупованих і непідконтрольних територій, окрім звичного пакета документів, потрібно подати заяву щодо надання можливості пройти ЗНО під час додаткової сесії та копію документа, що посвідчує відповідний статус. Зокрема, копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки про безпосередню участь в АТО, копію паспорта громадянина України (або одного з батьків (опікунів)) тощо.
Особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту, можуть отримати необхідну інформацію в представника адміністрації установи виконання покарань, на якого покладена відповідальність за організацію та проведення ЗНО.
Нагадаємо, що цього року додаткова сесія розпочинається 3 липня тестуванням з української мови і літератури; 4 липня відбудеться ЗНО з англійської та російської мов; 5 липня – з математики; 6 липня – з історії України; 7 липня – з біології, іспанської, німецької, французької мов; 10 липня – з географії; 11 липня – з фізики. А завершиться додаткова сесія 12 липня тестуванням із хімії.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9260 / 4.35MB / SQL:{query_count}