Спортивний флешмоб від священика

Отець Української греко-католицької церкви Іван Данчевський започаткував спортивний флешмоб у соціальній мережі Facebook

Священик виклав у мережу відео свого тренування у спортзалі та закликав інших священиків та вірян займатись спортом і популяризувати здоровий спосіб життя.
“Прийшла весна, багато молоді й не тільки вирушають на пікніки, а я хотів би заохотити всіх нас дбати про фізичне здоров’я, тому пропоную флешмоб, де отці на власному прикладі продемонструють як вони займаються спортом. Це може бути фото, а може бути відео. Естафету потрібно передати двом священикам і мирянину, або одному священику і двом мирянам. Адже в здоровому тілі – здоровий дух!”, – написав Іван Данчевський на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.
Також священик передав естафету трьом отцям, один із яких уже теж опублікував відео свого тренування. “Прийняв естафету від о. Івана Данчевського. Передаю двом священикам і мирянину. Ціль флешмобу – популяризація спорту. Ті, хто отримав виклик, роблять своє відео і передають двом священикам і мирянину або навпаки. Вид спорту значення не має”, – написав керівник відділу душпастирства УГКЦ отець Олег Кобель.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9311 / 4.34MB / SQL:{query_count}