Вітаємо владику!

Венедикт Алексійчук стане п’ятим правлячим єпископом Чиказької єпархії УГКЦ

фото: news.ugcc.ua.
29 червня 2017 року, в день свята святих верховних апостолів Петра і Павла (за григоріанським календарем), у катедральному соборі Святого Миколая в Чикаго (США) відбудеться чин інтронізації правлячого єпископа Чиказької єпархії владики Венедикта Алексійчука. Введення на престол єпархії Святого Миколая з осідком у Чикаго здійснить Блаженніший Святослав, повідомляє news.ugcc.ua.
“Апостол Петро – скеля віри і апостол Павло – учитель народів! На думку спадають слова Йоана Золотоустого: “Блаженна двійце, що вірно вловила душі всього світу! Церковні світила, котрі щоденно просвічують Церкву”. Вкотре переконуюся у дивному Промислі Божому, в якому немає випадковостей!” – написав на своїй сторінці у Facebook владика Венедикт.
Папа Франциск благословив рішення Синоду єпископів УГКЦ про призначення дотеперішнього єпископа-помічника Львівської архиєпархії владику Венедикта Алексійчука правлячим єпископом єпархії Святого Миколая УГКЦ з осідком у Чикаго, перенісши його з титулярного осідку Германіціяни.

Єпархія Святого Миколая в Чикаго входить до Філадельфійської митрополії та є її найбільшою частиною з огляду на територію, охоплюючи терени північних, центральних та західних штатів країни. Була заснована 1961 року та станом на минулий рік нараховувала приблизно 50 парафій, надаючи духовну опіку понад 10 тисячам вірних. Цей осідок став вакантним 16 серпня 2016 року після відходу до вічності четвертого єпарха Чиказького владики Річарда Семінака.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8164 / 4.35MB / SQL:{query_count}