Ні – шкільній формі!

На веб-сайті Офіцій­но­го інтернет-пред­став­ництва Президента України зареєстрували петицію з вимогою скасування указу глави держави, яким урегульоване питання форми для школярів у навчальних закладах, і надання права школам та батьківській громаді самостійно вирішувати питання зовнішнього вигляду учнів

Про це пише osvita.ua.
Автори петиції зазначають, що, незважаючи на процеси децентралізації, передачу щораз більшої кількості повноважень для забезпечення функціонування шкіл, таке питання, як шкільна форма, її види, навіть виробники, досі регулюється указом Президента від 12 червня 1996 року №417/96 “Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти”. Також вимоги до шкільної форми додатково визначені в постанові Кабміну №1004 “Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти”.
“На наш погляд, зміст цих нормативних документів є дискримінаційним і порушує права дітей та батьків. Коли такий указ ухвалювали в 1996 році, його автори декларували як мету забезпечення дітей недорогою шкільною формою, при цьому соціально незахищені категорії населення мали отримувати її безкоштовно. Цього за фактом не відбувається…” – ідеться в тексті петиції.
Понад те, автори звернення наголошують: тепер шкільна форма стала такою дорогою, що це суттєво позначається на бюджетах родин, які мають дітей шкільного віку!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8987 / 4.35MB / SQL:{query_count}